Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області

Кременчук отримав генератори з Японії

0
Кременчук отримав генератори з Японії

Кременчуцька громада отримала п'ять потужних генераторів від японського агенства. Їх встановлять на об'єктах «Кременчукводоканалу».

Про це повідомили на сторінці Кременчук.Офіційний. Передані генератори встановлять на системах водозабезпечення та каналізації. До них підключать об'єкти комунального підприємства «Кременчукводоканал». Нагадаємо, що «Полтававодоканал» отримав чотири дизельні генератори потужністю по 80 кВт кожен. Це обладнання суттєво посилить енергетичну стійкість підприємства та забезпечить безперебійну роботу критичної інфраструктури. Також, ми писали, що у Полтавській області запустять програму підтримки для людей, ОСББ, бізнесу та громад під час складної зими.

Фото: Кременчук.Офіційний

генератор
Кременчуцька громада отримала п'ять потужних генераторів від японського агенства. 
0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку