Адвокат просить перекваліфікувати справу про погрози журналістці «Полтавської хвилі»

Матеріали провадження містять достатньо доказів для перекваліфікації кримінального провадження та здійснення подальшого розслідування за ч. 1 ст. 345-1 КК України.

poltavska-khvilia_xcwi/OtNo08L4R.webp

Адвокат Дмитро Семеха розповів журналістам «Полтавської хвилі», що з матеріалів справи вбачається, що інформація Анастасії підтверджується показами свідків.

«За Законом поліція відразу мала розпочати провадження за статтею 345-1 КК України. На сьогоднішній день є всі підстави та докази для перекваліфікації», – розповів адвокат.

Прокоментувала ситуацію Анастасія Мацько:

Як на мене, то від самого початку мала бути кваліфікація про погрози, а не перешкоджання. Є факт, є свідки. На жаль, прошу про перекваліфікацію тільки зараз, втративши два тижні. Дуже сподіваюся, що поліцією буде задоволено клопотання і ми почнемо рухатися далі.

Нагадаємо, 29 березня під час сесії Полтавської міської ради, директор інспекції по контролю за благоустроєм міста Максим Малько та заступник голови Подільської районної у місті Полтаві Сергій Бойко — погрожували кореспондентці «Полтавської хвилі» Анастасії Мацько.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар