Будівництво басейну у Миргороді: що думають мешканці міста? (відео)

У рамках програми «Велике будівництво» у Миргороді, біля стадіону «Старт» буде збудовано новий басейн. За інформацією голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, у спорткомплексі будуть басейн із чотирма доріжками по 25 метрів, маленький басейн для дітей і масажні кабінети.

Втім, про плани щодо спорудження басейну миргородці знають вже давно, адже ще 2018 року будівництво басейну у місті-курорті анонсував народний депутат від 147-го округу (центр — м. Миргород) Олег Кулініч. Вже тоді депутат провів з цього приводу попередні переговори з керівництвом Мінрегіонбуду та Полтавської облдержадміністрації, а в 2019 році міський бюджет Миргорода профінансував відповідну проектно-кошторисну документацію.

«У 2019 році, – як зазначає Олег Кулініч, – було залучено також перше фінансування з держбюджету. Наразі ж, за результатом тривалих переговорів з керівництвом профільних державних структур, очікується залучення 60 млн грн для повноцінного запуску будівництва».

Але як оцінюють самі миргородці такий проект, і чи вірять вони в його реалізацію? «Полтавська хвиля» опитала мешканців міста, щоб дізнатися їхню думку.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар