Череп з кров'ю, розчленовані тварини і щоденник з планом убивств і підпалів — що знайшли в квартирі полтавської «стрілкині»

Редакції «Полтавської хвилі» вдалося дізнатись, що знайшли у квартирі Таїсії Петрової — дівчини, яка учора вранці відкрила стрілянину з арбалета в полтавській школі №11.

У кутку кімнати, говорить очевидиця, що попросила не називати її імені, висів череп зі слідами засохлої крові. Окрім того, у кімнаті стрілкині знайшли її особистий щоденник.

План убивств, підпал та розчленовані тварини

У щоденнику Таїсії Петрової наперед розписаний увесь вересень. Окрім убивства вчителів, потреба в яких їй наснилася, дівчина збиралася здійснити ще низку нападів. Після цього дівчина планувала 22 вересня підпалити власну оселю. Цікаво, що ще одне вбивство в дівчини було заплановане ще на 28 серпня — чи вдалося їй його реалізувати поки що незрозуміло. Окрім того, правоохоронці вилучили телефон дівчини. Серед іншого, повідомляє джерело, в галереї знімків знайшли фотографії розчленованих тварин.

Нагадаємо, що Стрілкиню в 11-ій школі знезброїв 14-річний школяр — кількість жертв могла бути й більшою

Помста батьку

На одній зі стін, розповідають наші джерела, також висіла фотографія батька дівчини. Вона була спотворена графічними символами, схожими на ієрогліфи. Очі на світлині — виколоті. Цікавий факт — арбалет, з якого стріляла дівчина, їй на день народження подарували саме батьки.

Наразі Таїсії Петровій повідомили підозру. Їй інкримінують замах на масове вбивство. Їй загрожує від 10 до 15 років, або ж і довічне ув'язнення. На рішення суду можуть вплинути не тільки матеріали обшуків та слідства, але й результати психіатричної експертизи. У пресслужбі Нацполіції інформацію отриману журналістами «Полтавської хвилі» коментувати відмовились — до завершення слідчих дій матеріали слідства відкривати не можуть. Судове засідання з обрання дівчині запобіжного заходу має відбутись уже завтра.

Студентка-психологиня

Як повідомляє видання «Полтавщина», Таїсія Петрова — студентка Національного університету цивільного захисту України, де навчається на психолога.

Інтернет-видання «Полтавська хвиля» закликає читачів до рішення суду не робити поспішних висновків та не піддавати дівчину та її родину суспільному осуду та хейту.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • А
    Анна
    23 вер.
    Мені імпонує ваш стиль подачі інформації, коли фемінітиви вживаються виключно стосовно негативних речей) Респект автору)
    Відповісти