Череп з кров'ю, розчленовані тварини і щоденник з планом убивств і підпалів — що знайшли в квартирі полтавської «стрілкині»

Редакції «Полтавської хвилі» вдалося дізнатись, що знайшли у квартирі Таїсії Петрової — дівчини, яка учора вранці відкрила стрілянину з арбалета в полтавській школі №11.

У кутку кімнати, говорить очевидиця, що попросила не називати її імені, висів череп зі слідами засохлої крові. Окрім того, у кімнаті стрілкині знайшли її особистий щоденник.

План убивств, підпал та розчленовані тварини

У щоденнику Таїсії Петрової наперед розписаний увесь вересень. Окрім убивства вчителів, потреба в яких їй наснилася, дівчина збиралася здійснити ще низку нападів. Після цього дівчина планувала 22 вересня підпалити власну оселю. Цікаво, що ще одне вбивство в дівчини було заплановане ще на 28 серпня — чи вдалося їй його реалізувати поки що незрозуміло. Окрім того, правоохоронці вилучили телефон дівчини. Серед іншого, повідомляє джерело, в галереї знімків знайшли фотографії розчленованих тварин.

Нагадаємо, що Стрілкиню в 11-ій школі знезброїв 14-річний школяр — кількість жертв могла бути й більшою

Помста батьку

На одній зі стін, розповідають наші джерела, також висіла фотографія батька дівчини. Вона була спотворена графічними символами, схожими на ієрогліфи. Очі на світлині — виколоті. Цікавий факт — арбалет, з якого стріляла дівчина, їй на день народження подарували саме батьки.

Наразі Таїсії Петровій повідомили підозру. Їй інкримінують замах на масове вбивство. Їй загрожує від 10 до 15 років, або ж і довічне ув'язнення. На рішення суду можуть вплинути не тільки матеріали обшуків та слідства, але й результати психіатричної експертизи. У пресслужбі Нацполіції інформацію отриману журналістами «Полтавської хвилі» коментувати відмовились — до завершення слідчих дій матеріали слідства відкривати не можуть. Судове засідання з обрання дівчині запобіжного заходу має відбутись уже завтра.

Студентка-психологиня

Як повідомляє видання «Полтавщина», Таїсія Петрова — студентка Національного університету цивільного захисту України, де навчається на психолога.

Інтернет-видання «Полтавська хвиля» закликає читачів до рішення суду не робити поспішних висновків та не піддавати дівчину та її родину суспільному осуду та хейту.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар