Дітям-сиротам та сім'ям загиблих учасників АТО, яким держава купила житло, нададуть субсидії

Кабмін вніс зміни стосовно удосконалення умов та порядку надання громадянам житлових субсидій, що закріплено постановою КМУ №1184 від 15 листопада.

Про це повідомив народний депутат від Полтавщини, голова депутатської групи “Довіра” Олег Кулініч.

«Неодноразово піднімав перед Кабміном питання стосовно удосконалення умов та порядку надання громадянам житлових субсидій. Системно озвучував проблему і під час виступів, і у своїх зверненнях та запитах. Тож дуже радий, що уряд нарешті звернув увагу на цю проблематику!», — пише депутат на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук».

Зі слів Олега Кулініча, він порушував питання щодо врегулювання на законодавчому рівні права на надання субсидії сім’ям, які протягом 12 місяців придбали житло (квартиру чи будинок) за рахунок коштів державного чи місцевого бюджету.

«Це стосується в першу чергу осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, яким виплачується грошова компенсація на придбання житла. Справа в тім, що, згідно законодавства, саме вказані сім’ї втрачали право на надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, бо ж начебто вони здійснили купівлю житла. Хоча по факту житло їм придбала держава чи місцеве самоврядування», — пояснив депутат.

Крім того, за інформацією Олега Кулініча, сім’ї, у яких у власності є друга квартира, чи будинок, що розташовані у селищах міського типу, згідно внесених змін також можуть звернутися за субсидією.

До прийняття відповідних змін це стосувалося лише другого житла, розташованого в сільській місцевості.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар