Гарячий стайлінг: як зберегти красу волосся

Бажаючи змінити свій образ, багато жінок вдаються до гарячого стайлінгу. У справу йдуть фен, праска, щипці із різними насадками. І напевно, кожен знає, що високі температури можуть негативно впливати на волосся. Але, як захистити його від цього лиха, досягаючи бажаного результату, розберемо в статті.

poltavska-khvilia_xcwi/fti_XyjIR.png

Правильне миття голови

Усі, хто чув про те, що гарячий стайлінг негативно впливає на локони, використовують термозахисні засоби. Але мало хто знає, що їх часте застосування теж може негативно позначатися на волоссі. Справа в тому, що такі продукти накопичуються в структурі стрижнів, у результаті здатні робити їх сухими та ламкими.

Щоби покращити ефективність термозахисних продуктів, необхідно правильно мити голову. Для цього через три на четверте миття використовуйте спеціальний шампунь, що глибоко очищає. Він видаляє залишки стайлінгових продуктів. У такому мийному засобі можуть бути мікроексфоліанти рослинного походження, які видаляють косметичний наліт і ороговілі клітини, роблячи шкіру голови та локони здоровими.

poltavska-khvilia_xcwi/4SilXyCIR.png

Підбирайте правильні стайлери

Для дбайливого впливу на волосся бажано використовувати якісний прилад. Добре якщо це буде, наприклад, фен Philips з функцією іонізації. Коли вибираєте щипці, зверніть увагу на такі моменти:

  • наявність турмалінових пластин або керамічного покриття;
  • плаваючі пластини;
  • функція регулювання температури залежно від типу стрижнів.

Завдяки цим опціям можна налаштувати стайлінговий прилад оптимально під ваше волосся. Наприклад, тонке, рідке та ослаблене потребує щадного впливу. Тут можна встановити температуру 150 °, чого буде цілком достатньо. А ось жорстке, товсте й густе — можна обробляти за температури 200 °C.

Обов’язково використовуйте термозахисні засоби

На ринку представлені лосьйони, спреї, сироватки, незмивний крем та емульсії. Вони знижують негативний вплив високих температур. Діють таким чином:

  • створюють на стрижнях тонку невидиму плівку;
  • формують бар’єр між нагрівальним елементом та стрижнями;
  • забезпечують низьку теплопровідність;
  • зовні розгладжують волосся;
  • виключають їхнє зневоднення та розшарування кутикули під впливом гарячого стайлінгу.

Важливо: термозахист необхідно наносити перед початком укладання.

Практикуйте застосування масок

У догляді обов’язково використовуйте косметичні маски: живильні, зволожувальні, реконструювальні. Вони відновлюють стрижні після частої дії високих температур.

Періодичність застосування масок — залежно від типу волосся. Для сухого, тонкого та ослабленого — із кожним миттям голови. Для нормального та схильного до жирності — раз на 10-14 днів.

Важливо: хоч раз на місяць відвідуйте свого майстра-перукаря, щоби прибрати посічені кінчики. Так волосся виглядатиме більш здоровим, блискучим та еластичним.

Хоча б один раз на місяць давайте волоссю відпочити від гарячих стайлінгових приладів. Дозвольте йому висохнути самостійно після миття голови.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Релакс"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар