Як живуть вимушені переселенці у будинку нардепа: відео

У Полтавській області, у Зінькові, місцеву архітектурну пам'ятку перетворили на дім для вимушених переселенців з Охтирки.

poltavska-khvilia_xcwi/uj4hDdU7R.png

Як вказано у сюжеті ІРТ, нині там проживає 25 людей.

Нині вони забезпечені усім необхідним для комфортного проживання та харчуванням. Серед них — родина Яни Ромашко. Вона вагітною приїхала у Зіньків з матір'ю, двома синами. І вже 23 березня народила донечку, яку, за її словами, назвала символічно — Наталкою-«Полтавкою».

Про те, що спонукало тікати з рідної домівки, каже:

«Коли 8 числа у нас розбили центр міста, у мене старший син Олександр сказав: "Мам, давай кудись тікати. Я вже більше не можу". Нас тут обігріли, приютили».

В Охтирці Яна проживала навпроти військової частини. І що зараз її квартирою — не знає.

Як зауважила мати Яни Ольга, вони вражені доброю, з якою до них поставився власник будинку. За її словами, «їм надали прекрасні умови проживання». Відомо, що власником 100-літньої будівлі є народний депутат України Олег Кулініч. У 2000-у році він придбав будинок у напівзруйнованому стані й до цього часу реставрував його. Зараз віддав його для проживання вимушених переселенців.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар