Інфекційне відділення в Миргороді відремонтують за кошти державного і міського бюджету – депутат

5 млн грн будуть направлені на капремонт приміщень інфекційного відділення КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування».

Про це на своїй офіційній сторінці у соцмережі Facebook повідомив народний депутат, голова депутатської групи «Довіра» Олег Кулініч.

«Ділюся важливою інформацією стосовно фінансових ресурсів, які мені вдалося залучити на соціально-економічний розвиток населених пунктів мого округу. Перші кошти цього року отримають найбільші громади округу – Миргородська і Зіньківська. На черзі – інші», – зазначив депутат, посилаючись на розпорядження Кабінету Міністрів № 468-р від 19 травня.

Зі слів Олега Кулініча, щодо ремонту інфекційного відділення він отримував дуже багато звернень і від медиків, і від місцевих мешканців.

За інформацією голови депутатської групи «Довіра», загальна вартість капітального ремонту – понад 8,2 млн грн, тож для його реалізації потрібне буде співфінансування з бюджету миргородської міськради.

«Дуже добре, що з цього приводу у нас є повне взаєморозуміння з головою Миргородської громади Сергієм Соломахою та депутатським корпусом Миргородської міської ради, адже проблема серйозна і вирішувати її треба всім разом», – додав Олег Кулініч.

Депутат розраховує, що цей проєкт буде здійснено у нинішньому році.

Ще 5 млн грн, за інформацією Кулініча, будуть направлені на Зіньківську територіальну громаду.

«Перш за все, ці кошти планується використати на забезпечення обладнанням освітніх закладів – шкіл та дитсадків. Також в рамках цих коштів вдасться привести до ладу найбільш проблемні ділянки водогонів та каналізаційних мереж Зіньківської ОТГ», – повідомив голова депгрупи «Довіра».
poltavska-khvilia_xcwi/Lk-se1qMg.png

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар