Нардеп з Полтавщини віддав свій будинок переселенцям з Охтирки

Нардеп від Полтавщини Олег Кулініч облаштував свій будинок у Зінькові для переселенців, зокрема для мам і дітей, яких евакуюють з Охтирки. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Зіньківської міської громади Сергій Максименко.

poltavska-khvilia_xcwi/bJ1Vp0Y7R.jpeg
Будинок, в якому розмістять переселенців із Сумщини
«Колись народний депутат Олег Кулініч врятував цю будівлю, архітектурну пам'ятку місцевого значення, будинок купця Воздвиженського, від руйнування. А зараз сподіваємося, що цей будинок дасть змогу врятувати людей, які втратили свої домівки або змушені були їх залишити у зв'язку з обстрілами і бомбардуваннями їхніх міст і сіл», — пише Сергій Максименко.

У повідомленні сказано, що в будинку переоблаштували кімнати, де прийматимуть переселенців з найближчих регіонів. У пріоритеті — мами з дітьми, зокрема з Охтирки, яка дуже постраждала від військових злочинів окупантів, які буквально вщент зруйнували цілі житлові квартали міста.

Серед іншого в будинку встановили необхідну на найближчий час кількість ліжко-місць. Також повідомляють, що нардеп забезпечить гостей усім необхідним для проживання та харчуванням. Порядок розселення визначатиме Зіньківська міська рада.

«Зараз наші сусіди в біді, тож пишаюся тим, що зіньківці готові підставити плече і протягнути руку допомоги. Разом переможемо!» — написав Максименко.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар