Verification: UONnuFHgGFDmPxG6d9AGhoCHSTgrn6JLbH13bR1X

Новинки сантехніки: перегляньте найяскравіші моделі 2023 року

Нещодавно завершилась головна сантехнічна виставка Європи ISH 2023. У рамках цієї виставки відбувається конкурс Design Plus. Журі вибирає інноваційні продукти, які поєднують естетичну привабливість, функціональність, та ресурсозберігаючі технології. Design Plus є найпрестижнішою дизайнерською премією Німеччини та відомою серед європейських виробників. Цього року журі оцінювало роботи 130 конкурсантів. Разом з магазином сантехніки https://www.santechshara.ua/ ми переглянули продукти переможців та обрали для вас найцікавіші проекти.

Дерев'яний унітаз від Woodio Oy

Фінська компанія Woodio Oy відома у світі як перший виробник сантехніки із натурального дерева. Раніше вони представили ванну та раковину із композитного матеріалу, що складається з дерев'яної стружки та унікальної суміші смол. Прозорі смоли розкривають красу та структуру дерев'яної стружки, при цьому роблять матеріал гігієнічним та стійким до вологи.

poltavska-khvilia_xcwi/fsAu0GE4g.png

Цього року на виставці ISH 2023 Woodio Oy представили перший у світі дерев'яний унітаз Woodio Block. Підвісна чаша з композитного матеріалу відповідає всім критеріям гігієнічності та естетиці скандинавського стилю. Лаконічна форма чаші пасуватиме до будь-якого стилю інтер'єру. Чаша представлена у двох кольорах: світле та темне дерево.

poltavska-khvilia_xcwi/LbouAGE4R.png

Естетика вуличного душу Ingiro

Протягом останніх років з'явилось багато колекцій садової сантехніки, де представлені вуличні душі, змішувачі та раковини. Найяскравішим та найтехнологічнішим продуктом у цьому сегменті стала душова система Ingiro італійської компанії FIMA Carlo Frattini. Душ Ingiro можна використовувати всюди, куди досягає садовий шланг, адже він має просту систему підключення.

poltavska-khvilia_xcwi/y5ouAME4g.png

Душова колонка не кріпиться до землі, а її стійкість забезпечує бетонна основа. Замість звичного важеля для подачі води, дизайнери створили кнопку, яка легко вмикається ногою. На стійці розташована компактна лійка з декількома міні-форсунками, що створюють інтенсивний, але м'який потік. Лійка легко знімається, щоб обмити ноги чи набрати воду у садову поливалку. У колекції Ingiro також є вулична колонка для води та настінна душова система.

poltavska-khvilia_xcwi/h5TXAMEVg.png

Heritage — найкрасивіша ванна 2023 року

Однією з найяскравіших новинок цьогорічної виставки стала вільностояча ванна Heritage іспанського бренду Inbani Design SL. Здається, цю чашу створили давньогрецькі дизайнери. Зовні вона нагадує рельєфні колони храму Гери в Селінунті. Хоча наші сучасники частіше порівнюють цю ванну із формочкою для випікання капкейків.

poltavska-khvilia_xcwi/5cou0GPVg.png

Genesi — елегантний змішувач для кухні

У категорії кухонних змішувачів журі обрали модель Genesi від португальської компанії BRUMA. Його створила студія дизайну DSB Design Studio. Тонкий, завужений вилив має дивовижний вигляд на фоні двох важелів, що відповідають за регулювання температури та інтенсивність потоку. У колекції Genesi є змішувачі з двома типами покриттів: глянцевий хром та чорний.

poltavska-khvilia_xcwi/5oAXAMPVR.png

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар