"Особливе прохання: максимально утримуватися від участі у масових зібраннях" - мер Полтави записав звернення до містян

Учора міський голова Полтави Олександр Мамай записав оперативне відеозвернення, у якому повідомив інформацію про поширення у місті коронавірусної інфекції COVID-19.

Відео зі зверненням виклали на офіційному каналі ПМР у YouTube.

Так, очільник Полтави констатував, що станом на 17 березня у місті зареєстрували 18 759 випадків хвороби. За останній тиждень захворіли 649 полтавців. На стаціонарному лікуванні станом на 8:00 17-го березня перебували 198 осіб, коронавірус підтвердили у 134. На кисневій підтримці перебували 153 полтавці, на ШВЛ були 18 мешканців міста.

Крім цього, Олександр Мамай звернувся до полтавців і попрохав їх носити маски у громадських місцях, транспорті та супермаркетах, використовувати санітайзери, дотримуватися дистанції.

"Особливе прохання: максимально утримуватися від участі у масових зібраннях. Тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати цю небезпечну епідемію коронавірусної хвороби у нашому місті, - зазначив Олександр Мамай.

Нагадаємо, що завтра, о 9:00 полтавці збиратимуться біля Полтавської міської ради на акцію протесту щодо забудови Прирічкового парку.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар