Полтавські депутати вимагають звіту міського голови про кошти, виділені на оборону міста

15 квітня о 10:00 на профільній комісії депутати Полтавської міської ради вимагають у голови Полтавської ТГ прозвітуватися щодо коштів, які виділили на потреби.

poltavska-khvilia_xcwi/skBqUf8ng.jpeg

Про потребу в звіті на своїй сторінці написав і полтавський депутат Едуард Волков:

«Чому увесь тягар ліг на плечі волонтерів? Чому міська влада не фінансує забезпечення територіальної оборони та добровольчих формувань? Як з міського бюджету використовуються кошти, які ми, депутати, виділили для оборони міста? Чого (чи кого?) чекає міський голова, відомий своїми неадекватними висловлюваннями?»

За словами Волкова 15 квітня в 10.00, на профільній комісії депутати хочуть почути відповідь на питання, чи буде нарешті Мамай виконувати свої обов'язки із захисту громади в час війни, якщо цілеспрямовано ігнорував її потреби в мирний період?

Проведення засідання комісії необхідне, аби розглянути наступні питання:

1. Звіт Олександра Мамая про хід і виконання місцевої цільової програми "Полтавський спротив, формування резерву Полтавської ТГ та забезпечення вимушених переселенців, які знаходяться на території громади"

2. Матеріально-технічне забезпечення та фінансування батальйонів територіальної оборони та добровольчих угрупувань за рахунок коштів міського бюджету

3. Організація процедури закупівель медичних препаратів за рахунок коштів міського бюджету на потреби ЗСУ, ТРО, добровольчих формувань тощо.

4. Організація процедури закупівель для забезпечення гуманітарних потреб за рахунок міського бюджету.

Раніше ми писали, що у Полтавському районі затримали чоловіка, який вдома вирощував канабіс.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар