Школи, амбулаторія, вуличне освітлення: громади Полтавщини отримають кошти на розвиток

Градизька, Котелевська, Комишнянська, Білоцерківська, Ромоданівська, Великосорочинська, Великобудищанська та Великобагачанська громади отримають кошти на реалізацію найважливіших проектів на загальну суму 10 млн грн.

Про це на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» повідомив голова депутатської групи «Довіра», народний депутат Олег Кулініч.

«Це фінансування — державна субвенція місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, яку вдалося залучити за моєї участі», — зазначив депутат.

За його інформацією, Градизька громада зможе реалізувати два проекти щодо реконструкції вуличного освітлення на суму 350 тис грн.

poltavska-khvilia_xcwi/G-ocHQWng.png
«Перший, на 250 тис грн — по вул. Тельмана, Некрасова, Заводська, Дмітрова. Другий, на 100 тис грн — по вул. Злагоди та вул. Довженка від КТП-4419 в с. Броварки. Окрім того, 650 тис грн виділяється Градизькій громаді на реконструкцію газової котельні по вул. Гвардійській», — пояснив голова депутатської групи «Довіра».

Котелевська громада, у свою чергу, отримає 1,5 млн грн на капітальний ремонт загальноосвітньої школи №2 по вул. Маяковського, а саме — на термомодернізацію фасадів та заміну системи опалення в навчальному закладі.

«Подібні потреби буде вирішено і для інших громад, адже освітня галузь — це один з найважливіших пріоритетів. Діти повинні навчатися в нормальних умовах, і дуже добре, що ці кошти дадуть змогу суттєво покращити стан кількох навчальних закладів», — додав депутат.

Так, 1,5 млн грн будуть направлені на капремонт покрівлі Комишнянського закладу середньої освіти по вул. Миру. А 1 млн грн, як зазначає Олег Кулініч, надійдуть на капітальний ремонт покрівлі Великобагачанської дитячої музичної школи ім. Ф.Д. Кушнерика по вул. Каштановій.

У свою чергу, у Білоцерківській громаді субвенція піде на потреби медичного закладу — капремонт другого поверху амбулаторії по вулиці Лесі Українки. Сума коштів на ці потреби — 1 млн грн.

Окрім того, Ромоданівська та Великосорочинська громади отримають субвенції у розмірі по 1,5 млн грн кожна, а Великобудищанська громада — у обсязі 1 млн грн на здійснення заходів соціально-економічного розвитку. Це означає, що вказані громади на власних сесіях визначаться, на які саме першочергові об’єкти направити ці кошти.

«Вважаю, що залучення коштів державної субвенції стане дуже великою допомогою громадам в реалізації згаданих проектів, які є дороговартісними і дійсно потребують значного фінансування. А, зважаючи на величезну кількість видатків, знайти ці кошти у місцевому бюджеті вкрай важко, а інколи й неможливо», — резюмує Кулініч.
Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар