Суд заочно засудив на 10 років уродженця Полтави, який працює заступником начальника в бригаді «ЛНР»

Октябрський суд виніс вирок 36-річному уродженцю Полтави, який нині працює заступником начальника штабу мотострілкової бригади «Луганської народної республіки».

Про це повідомляє 7 квітня пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Октябрський районний суд заочно засудив до 10 років тюрми з конфіскацією майна 36-річного уродженця Полтави, який наразі проживає в Луганській області. Чоловіка визнали винним у сприянні діяльності терористичної організації.

Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ в Полтавській області. Під час спеціального досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що полтавець вступив до складу 4-ї окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу народної міліції так званої «Луганської народної республіки».

Засуджений упродовж грудня 2015–2017 років, перебуваючи на посаді начальника штабу бригади, забезпечував організацію й контроль бойових чергувань у структурних підрозділах бригади та на блок-постах, які розташовані на території Луганської області, проводив інструктажі добових нарядів незаконних збройних формувань тощо.

Також за участь у бойових діях чоловік отримав нагороди «Защитник отечества» та «Учасник первого парада». Нині засуджений переховується на тимчасово окупованій території й перебуває в розшуку.

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар