«Тремтить посуд у серванті» — полтавці стомилися від гучного підприємства під вікнами

Мешканці приватних будинків на провулку Чернишевського у Полтаві два роки скаржаться на гучну роботу будівельного підприємства і пил, що летить звідти.

poltavska-khvilia_xcwi/FvikHWP4g.webp
Фото: «ІРТ-Полтава»

Про це «ІРТ-Полтава» зняли сюжет.

За словами мешканців будівельне підприємство починає роботу о 6:00. Шум створюють вантажівки, які вантажать бетонні плити та щебінь. За словами мешканців, знаходячись на подвір'ях, від шуму важко спокійно говорити.

«Приїжджають машини, розвантажуються, здорові такі довгоміри. Це шум, положили бетонні плини там і грейдером по отих плитах. Це шум такий, неможливо передати. Ми пенсіонери. Якщо знаходимося у дворі, не можемо балакати — у нас шум такий, що ми не чуєм одне одного», — розповідає мешканка у репортажі.
poltavska-khvilia_xcwi/ObKWNZPVg.png

Крім того, з виробництва летить пил, який осідає у дворах мешканців та по провулку. За словами мешканців, раніше підприємство працювало в приміщеннях цехів, тому незручностей не створювало, а нині пил — стовпом.

«Раніше, коли завод функціонував, усе велося на певній відстані, тому що була санітарна зона. Робота велася всередині цехів», — розповідає мешканка у репортажі.

Від паркану приватних будинків до паркану підприємства всього п'ять метрів. Однак за правилами, як каже головний юрист сектору «ПБПД№1», мінімальна відстань має становити 50 метрів.

Власник заводу, на чиїй території підприємство орендує ділянку, не на камеру пояснив: фірма закону не порушує, бо всі роботи виконуються на території підприємства.

Щоб державна екоінспекція провела позапланову перевірку, мешканці мають звернутися з письмовим зверненням, оформленим згідно з вимогами закону до Державної екологічної інспекції Центрального округу.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар