«З турботою про дітей»: цьогоріч на «свята Мамая» у районах планують витратити 900 тисяч гривень

Проведення щовечірніх свят для дітей у районах міста й по селах старостинських округів торік обійшлося бюджету територіальної громади у 600 тисяч гривень. Цьогоріч сума зросла ще на 300 тисяч.

poltavska-khvilia_xcwi/rija3ia7R.jpeg
Фото з рекламної статті на сайті "Полтавщина"

Третього лютого, на гуманітарній постійній депутатській комісії розглянули проєкт бюджету територіальної громади на 2022 рік, розроблений Департаментом культури, молоді та сім'ї.

Директорка департаменту Олена Ромас повідомила: згідно з проєктом, 2022 року планують витратити 900 тисяч гривень на проведення міської програми «З турботою про дітей». Мова йде про розважальні заходи, що їх протягом літа організовували у різних районах міста. Торік, згідно з відповіддю на інформаційний запит, на проведення 28 заходів витратили 600 тисяч гривень коштів платників податків. Це не рахуючи безоплатної робочої сили з закладів культури міста, яку залучали для масовки як ростових ляльок, клоунів та інших казкових персонажів.

poltavska-khvilia_xcwi/nx4y3manR.jpeg
Відповідь на депутатський запит Сергія Іващенка

Попри фінансування з бюджету, розважальна програма анонсувалася як така, що проведена «з ініціативи Полтавського міського голови Олександра Мамая»: відповідна інформація була розміщена на офіційному сайті міської ради та навіть прикрашала сцену, з якої малечу розважали аніматори. Що ж, діти — наше замайбутнє.

poltavska-khvilia_xcwi/dWTlqi-nR.jpeg
Знімок екрану з сайту Полтавської міської ради
poltavska-khvilia_xcwi/cDWYqm-7R.jpeg

Крім того, рекламували програму — як ініціативу міського голови — по радіо. Проте у відповідь на інформаційний запит Департамент культури, молоді та сім'ї повідомив, що кошти на промоцію не виділяли. «Откуда деньги, Карл?»

poltavska-khvilia_xcwi/MlAy3manR.jpeg

Окремо хочеться звернути увагу на назву програми — «З турботою про дітей»: «Турбота» — улюблена програма міського голови, через яку він торік замовив друк листівок із власним фото, виготовлення пакетів із власним ім'ям для вручення «наборів першокласників» та хотів оплатити новорічні подарунки для дітей зі своїм фото й привітанням від себе особисто. Збіг? Не думаю.

poltavska-khvilia_xcwi/T8mE3m-7R.jpeg
Фото: ГР "Чесно"

Тож, думається, програма «З турботою про дітей» у тому вигляді, як вона є зараз, — це загравання міського голови з електоратом, що його оплачують платники податків. Таке собі використання адмінресурсу в міжвиборчий період.

Анастасія Мацько

Ще з рубрики: "Блоги"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар