ЗСУ знищили штурмові підрозділи окупантів під Ізюмом — зведеня Генштабу

В оперативному зведенні Генерального Штабу Збройних Сил України станом на 00:00 цієї доби йдеться, що ЗСУ знищили штурмові підрозділи окупанта на підступах до міста Ізюм на Харківщині.

На офіційній сторінці Генштабу ЗСУ опубліковано звіт про військові дії на всіх операційних напрямках, зокрема ЗСУ відбили ворожу атаку в напрямку на Ізюм. Там наші військові знищили ворожі штурмові підрозділи.

«У напрямку на Ізюм противник намагався прорвати оборону наших військ, проте успіху не мав, штурмові підрозділи загарбника були фактично знищені», — йдеться у зведенні за добу.

Крім того, у Генштабі повідомляють, що комендатура міста Бєлгород проводить розслідування щодо 10 військовослужбовців 138-ї мотострілецької бригади, які брали участь у наступі на Харків, та, через великі втрати частини, відмовились від подальшої участі у бойових діях і підбурювали решту повертатися додому.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар