22 территориальные общины области ввели более жесткие карантинные ограничения

15 листопада 22 територіальні громади Полтавської області запровадили суттєві додаткові протиепідемічні обмеження.

До суттєвих обмежень належать заборона на масові зібрання людей, перевезення в громадському транспорті лише за сертифікатами вакцинації, повідомив виконувач обов’язків директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

Суттєві додаткові протиепідемічні обмеження запровадили Горішньоплавнівська, Семенівська, Кам’янопотоківська, Новогалещинська, Пришибська, Пирятинська, Лубенська, Хорольська, Гребінківська, Сенчанська, Гадяцька, Лохвицька, Заводська, Великосорочинська, Комишнянська, Великобудищанська, Білоцерківська, Драбинівська, Мартинівська, Зіньківська, Карлівська, Машівська.

Незначні додаткові обмеження запровадили у Кременчуцькій, Градизькій, Піщанській, Сергіївській, Білицькій, Новосанжарській, Новоселівській, Скороходівській громадах.

Жодних додаткових карантинних обмежень не встановили в 30 тергромадах. До них належить і Полтавська. Це рішення розкритикував на апаратній нараді голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. Він зазначив, що через таку ситуацію, область наближається до червоної зони та нагадав, що відповідальність за темпи вакцинації лежить на міській владі.

Нагадаємо, що на Полтавщині кількість хворих на коронавірус зменшилася

Ярослава Фоніна

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий