Более 800 тысяч украинцев купили сертификаты о вакцинации

10% «вакцинованих» українців купили СOVID-паспорти.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження на тему «Українські антивакцинатори: хто вони», яке проведено Український інститут майбутнього (UIF) спільно із соціологічною компанією New Image Marketing Group у період з 23 жовтня по 2 листопада 2021 року по всій території України.

«Якщо врахувати той факт, що в Україні зараз в абсолютних цифрах 8 млн повністю вакцинованого населення, то відповідно маємо близько 800 тисяч куплених сертифікатів вакцинації», – йдеться у повідомленні Українського інститута майбутнього.

89% громадян заявляють, що не мають знайомих, які придбали підробний Covid-сертифікат про вакцинацію. У той же час 10% респондентів розповіли, що знають про те, що їхні знайомі, рідше друзі, родичі, сусіди та колеги купували його. Тобто українці частіше називали менш конкретних «знайомих», аніж більш близьких до себе людей.

За соціальним розрізом представники середнього віку порівняно частіше відповідали, що знають про факти придбання підробних COVID-сертифікатів. А найменше таких було серед старшого покоління 55+ років.

Нагадаємо, що новий кардіоцентр у Полтаві можуть віддати під «ковід»

Ярослава Фоніна

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий