Более 8000 семей Полтавщины не получат субсидию из-за долгов

8,3 тисячі сімей на Полтавщині не отримали субсидію через наявний борг у розмірі від 340 гривень.

6 вересня, на апаратній нараді у Полтавській ОДА обговорили стан організації роботи в області щодо призначення житлових субсидій на опалювальний період 2021/2022 років.

Як повідомляє «Полтавщина», в ході наради директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко доповіла, що в опалювальний період 2020/2021 років державну підтримку під час сплати за житлово-комунальні послуги у вигляді житлових субсидій та пільг в області отримувало 240 тис. сімей, що становить 40% сімей області. В неопалювальний період житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг наразі отримують 132,8 тис. сімей.

«Робота з призначення житлових субсидій органами соцзахисту проведена вчасно та без додаткових звернень сімей, які її отримували в опалювальному сезоні 2020/2021 років, крім трьох категорій сімей, яким необхідно було подати нові заяву та декларацію», — доповіла Людмила Корнієнко.
«Субсидію на наступний термін не призначено 4,4 тис. сімей. Також, у зв’язку з наявною простроченою понад 3 місяці заборгованістю з оплати за житлово-комунальні послуги в сумі 340 грн субсидію на наступний термін із травня 2021 року не призначено 8,3 тис. сімей», — додала Людмила Корнієнко.
Анатолій Кривошапко

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий