Детсады и школы Полтавы могут остаться без отопления

Учебные заведения, которые отапливаются из собственных котельных, а не заключили договоры на поставку газа

У Кременчуці та Миргороді вже відзавтра починається опалювальний сезон. В першу чергу запускають котельні, які обслуговують заклади медицини та освіти.

Тим часом в Полтаві розпочинати опалювальний сезон ще не планують. Коли в обласному центрі запустять обігрів будинків коментує перший заступник міського голови Валерій Пархоменко:

«Згідно з законодавством ми повинні почати опалювальний сезон 15-го жовтня. Все місто обслуговує обласне комунальне підприємство "Полтаватеплоенерго". Частина закладів освіти та медицини в Полтаві мають свої власні котельні. Таких закладів у нас 22».

Днями міська влада планує заключити договори на постачання газу саме до цих установ. Адже затримка полягає в ціні газу: ціну на газ намагаються знизити. Вартість опалення наразі є надвисокою.

«Сьогодні відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій, на якій прийняли рішення про проведення регіональних комісій. На цей час не підписані договори на постачання газу. Сьогодні-завтра ми підпишемо ці договори для того, щоб газ був не по 33 гривні, а по 16, щоб зменшити навантаження на бюджет», — говорить Валерій Пархоменко.

Анатолій Кривошапко

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий