Голкипер «Ворсклы» впервые сыграл за сборную Украины

22-річний полтавський голкіпер Дмитро Різник вперше зіграв за збірну України. Це сталося у товариському матчі проти Болгарії, 11 листопада.

Вперше Різника викликали у національну команду у жовтні 2020 року Але тоді збірна України зіштовхнулася зі спалахом коронавірусу. З того часу Різник просидів на лавці запасних вісім матчів збірної України. Але у листопаді отримав свій шанс і зміг дебютувати.

І ось 11 листопада в.о. головного тренера збірної України Олександр Петраков вніс одразу кілька змін у склад після перерви. Він вирішив випустити на заміну Різника замість Георгія Бущана.

За 45 хвилин другого тайму Різник майже не вступав у гру. Для України матч закінчився внічию. 1:1 — ще у першому таймі ворота Георгія Бущана вразив форвард Болгарії Кірілов.

Поки що тренер Олександр Петраков не зміг оцінити гру Різника у зв'язку із відсутністю явних моментів. Але вважає, що воротар заслужив на те, щоб дебютувати за національну команду.

«Різник на дебют заслужив, я його привітав. Він заслужив, і тому я пішов на цей крок зі своїми помічниками. Треба було дати йому можливість, потрібен був польовий [гравець], але [заміна] - він на це заслужив, — повідомив він, — Як оцінювати дебют Різника - вони лише одного разу підійшли до воріт, подали кутовий. Тут інше було: він заслужив дебютувати за збірну. Гадаю, Дмитро нам допоможе, він порядний хлопець, я його давно знаю. У нього ще все попереду, а зараз оцінювати його дебют... Головне, що він дебютував».

Нагадаємо, що каноїстка з Полтавщини потрапила у список Forbes

Ярослава Фоніна

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий