Хоронить в Полтаве стало еще дороже

В настоящее время стоимость подготовки могилы под погребение составляет около 2 тыс. грн. И это без учета других расходов: гроба, ритуальной атрибутики, автомобилей, панихид и поминального обеда.

5 листопада наглядач за кладовищем Руслан Афанасьєв розповів, що на міському цвинтарі почав діяти «зимовий тариф» на поховання людини. Вартість копання могили становить близько 2 тис. грн. Місце під поховання надають безплатно, але за бронювання другого місця потрібно сплатити близько 400 грн.

«Мало робочої сили, мало техніки. Залізні стели та пам’ятники вивозять на металобрухт. Нещодавно піймали чоловіка на гарячому, написали заяву до поліції. Велика проблема зі сміттям», — розповів Афанасьєв.

Додамо, що на кладовищі стрімко зменшується кількість місць під поховання. Це пов’язано із високою смертністю людей під час пандемії коронавірусу. Наразі КП «Спецкомбінат ПРО» обслуговує близько 20 кладовищ міста та близько 90 цвинтарів, які розміщені на території старостинських округів.

Нагадаємо, що у липні правоохоронці викрили на хабарі екскерівника КП «Спецкомбінат ПРО» Дениса Діхтярьова та працівника підприємства. Обидва вимагали від полтавця 18 тис. грн за бронювання місця на кладовищі, яке за законом має надаватись безоплатно.

Єгор Рудь

Еще с рубрики: "Видео"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий