Мецгер покинул пост председателя «Укрэксимбанка»

Председатель правления «Укрэксимбанка» написал заявление о сложении полномочий на время проведения необходимых следственных действий.

Про це стало відомо 6 жовтня із заяви Євгена Мецгера.

6 жовтня на сайті «Укрексімбанку» опублікували заяву голови правління Євгена Мецгера щодо конфлікту з журналістами видання «Радіо Свобода». У заяві йдеться, що Мецгер невідкладно напише заяву про складання повноважень, аби зняти частину шкоди репутації банку та відвернути негатив стосовно його колективу.

Мецгер склав повноваження на час проведення необхідних слідчих дій національною поліцією та внутрішньої перевірки в банку.

«Ситуація, яка виникла навколо Банку, є неприпустимою. Моя надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання. Повністю усвідомлюю свою відповідальність», — йдеться в заяві голови.

Нагадаємо, що 4 жовтня на журналістів «Схем» (проєкт «Радіо Свободи») скоїли напад у державному «Укрексімбанку» під час запису інтерв’ю з Євгеном Мецгером. Йому не сподобалося одне із запитань журналіста. Тому голова правління наказав охороні забрати камери та дістати із них касети. В оператора «Схем» працівники банку відібрали 2 камери та картки із записами. Згодом із них видалили відео.

Журналісти звернулися до поліції. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею «перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

Єгор Рудь

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий