Министр охраны окружающей среды и ресурсов написал заявление на увольнение

Голова міністерства захисту навколишнього середовища та ресурсів Роман Абрамовський написав заяву на звільнення.

Про це 19 жовтня повідомив очільник президентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія.

«Я бачив, що він (Абрамовський — ред.) написав заяву (про відставку — ред.). Я заходив якраз до голови (Верховної Ради — ред.), і він виходив», — розповів Арахамія журналістам.

За словами Арахамії, міністр зробив це за власним бажанням. Але за відставку Абрамовського у парламенті голоси точно знайдуться.

«Ви ж пам’ятаєте, що у нас щодо екологічних законів завжди є баталії. В першу чергу претензія, яка була на фракції озвучена багатьма депутатами, які працюють в регіонах, — екоінспекція в регіонах дуже корупційна установа», — сказав Арахамія.

За словами Арахамії, у влади ще немає кандидата на посаду міністра екології. З ним обіцяють визначитися за тиждень — десять днів.

Окрім цього, народну депутатку Людмилу Буймістер виключили зі складу фракції «Слуга Народу». Її обрали за мажоритарним округом, а не за партійним списком, тож не втратить мандат.

Фракція «Слуга Народу» ухвалила рішення ініціювати виключення зі свого складу народної депутатки Людмили Буймістер 18 жовтня. Буймістер не голосувала за президентський законопроєкт про деолігархізацію в обох читаннях та не підтримувала відкликання з посади голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Ярослава Фоніна

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий