Не смогли довезти в больницу: жительница Лубенщины скончалась в карете скорой

Из-за плохого состояния дорог карета скорой помощи не успела довести больную женщину в больницу.

Односельці та староста села Шеки припускають: якби дорога була у кращому стані, 56-річну жінку встигли б урятувати.

poltavska-khvilia_xcwi/ZduOeG5ng.jpeg

Люди жалкують, що станцію швидкої допомоги в Сенчі ліквідували. Нині з Лубен «швидка» в Хитці чи Шеки їде понад годину. А через наявність на Лубенщині двох сіл з однаковою назвою «Хитці», бувало, приїжджала в інше село:

— Минулого тижня «швидка» з Лубен по наших дорогах їхала до нас більше години, — розводить староста Шек Олена Горбань. — Недавно 56-річна жінка із Шек померла у кареті «швидкої» через 15 хвилин після того, як її забрали. Якби у Сенчі зберегли станцію швидкої допомоги і машина приїхала звідти, можливо, вона б залишилася живою. Через контроль за допомогою GPS–навігації машина «швидкої» повинна їхати в Шеки тільки затвердженим маршрутом. Тож не можна послати машину з Лубен через Ждани, тільки з Лубен через Вовчок і Снітин. А по дорозі до Шек ями вже по пояс…

Сталося так, що в Лубенському районі два села-тезки Хитці. Коли станція «швидкої» була в Сенчі, місцеві лікарі одразу знали про яке з сіл йде мова. А тепер диспетчери часто плутають або не можуть зрозуміти в яке саме село потребується карета «швидкої».

Дороги між селами знаходяться на балансі ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області». На території Жданівського старостату, який входить до Сенчанської ОТГ і знаходиться на Лубенщині, ремонтують лише невеликі ділянки, та й то у співфінансуванні з місцевою громадою.

Анатолій Кривошапко

Еще с рубрики: "Инциденты"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий