Около 900 объектов на Полтавщине проверила Госпродслужба за прошлую неделю

В течение прошлой недели специалисты Госпотребслужбы Полтавщины проверили почти 900 объектов.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контролю за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

У період з 18.10.2021 р. по 24.10.2021р. спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили  майже 900 об’єктів.

Порушення протиепідемічних вимог  встановили  на 265  об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема надано 12 приписів та 253 пропозиції, складено 31 протокол про адміністративне правопорушення.

У 10  випадках щодо виявлених порушень інформувались органи місцевої влади та у 2 органи Національної поліції.

Зокрема представники Держпродспоживслужби перевірили:

358 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків), порушення встановили на 100 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів  надали: 7 приписів, 93 рекомендації. Склали  9 протоколів про адміністративне правопорушення.

281 об’єкт торгівлі непродовольчими товарами, на 99 встановили порушення. Надали 2 приписи та 97 рекомендацій. Склали 9 протоколів про адміністративне правопорушення.

42 заклади громадського харчування, на 14 встановили порушення, надали  14 рекомендацій. Склали 2 протоколи про адміністративне правопорушення.

56 перукарень та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог встановили на 14 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали: 1 припис  та 13 рекомендацій. Склали 1 протокол про адміністративне правопорушення.

Здійснили 10 перевірок агропромислових ринків, порушення протиепідемічних вимог встановили на 5 об’єктах. За недотримання вимог протиепідемічних заходів  надали: 5 рекомендацій,  склали 2 протоколи про адміністративне порушення.

Перевірили 12 дитячих дошкільних заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів виявили на 2 об’єктах. Надали 1 припис щодо усунення порушень.

Перевірили 11 освітніх заклади, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів виявили на 2 об’єктах.  Надали  1 припис, склали 1 протокол про адміністративне правопорушення.

116 інших об’єктів нагляду (пасажирські перевезення, заклади розміщення, вокзали, торгово-розважальні центри, АЗК, фітнес-клуби, аптеки тощо), порушення протиепідемічних вимог встановили на 28 об’єктах. Надали 28 рекомендацій, склали 7 протоколів про адміністративне порушення.

Анатолій Кривошапко

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий