Олимпийский спорт для детей: в Полтаве учат скалолазанию

В городском центре внешкольного образования около 90 детей учатся скалолазанию.

У Полтавському міському центрі позашкільної освіти працює гурток спортивного туризму. У ньому навчають близько 90 дітей скелелазінню та іншим спортивним дисциплінам. Гурток працює з 2008 року. Наразі навчаються 6 груп дітей, яких вчать 2 тренери.

poltavska-khvilia_xcwi/mnorvn57R.png
poltavska-khvilia_xcwi/g729v7c7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/L4hrD75nR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/qS29Dncng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/UShrvn5ng.jpeg

За словами керівник гуртка Анатолія Макухи, у скелелазінні спершу дітей вчать користуватися карабіном. Потім учні вчаться вдягати та використовувати «систему», до якої входять карабіни, мотузки, спусковий пристрій.

«Заняття починається з пробіжки, із вправ на координацію. Цьому приділяємо десь 30% заняття. Є діти, які приходять на перше заняття і вже можуть працювати на складних дистанціях. Є діти, які довше це освоюють», — розповів Макуха.
poltavska-khvilia_xcwi/BiWuvnc7R.jpeg
Анатолій Макуха

Для обладнання залу використовують близько 200 метрів мотузок. Однак наразі для проведення занять спортивного залу не вистачає. Макуха сказав, що є ідея переобладнати спортивний майданчик поряд із центом позашкільної освіти. Його вистачить для проведення тренувань у літній час.

«Більше коштів виділяють на ігрові види спорту, але в нас такий вид спорту, який допомагає дитині стати самостійною. Кожного року до нас приходять близько 40 нових дітей».

Записатися на гурток можна за номером: +380 50 304 94 62 (тренер Анатолій Макуха).

Єгор Рудь

Еще с рубрики: "Видео"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий