Патрульных, которым грозит 8 лет, пытаются оправдать

До апеляційного суду подали скаргу на вирок щодо шістьох львівських ТОРівців. Останні, ще у 2018 році намагалися врятувати хлопця, який проковтнув пакет із наркотичною речовиною та задихнувся.

У тому, що хлопець помер, звинуватили патрульних, які робили все від них залежне, аби врятувати хлопця. І тепер їм загрожує до 8 років ув'язнення.

Як повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошинський, поліцейських намагаються виправдати.

Нещодавнє рішення суду кожен з нас переживав по-своєму. Але точно скажу, що це демотивувало всю поліцейську родину. Апеляцію подано. Тепер чекаємо місця і дати проведення перших засідань. Наша позиція була, є і залишається незмінною — поліцейські виконували свої службові обов'язки. Ми не згідні з рішенням суду і будемо добиватися справедливості. Переконаний, правда — на нашому боці, — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що інцидент стався 9 лютого 2018 року, в одному із гральних закладів. Правоохоронці перевіряли відвідувачів салону гральних автоматів Національна лотерея на вулиці Куліша у центрі Львова. Під час одного із оглядів у кишені 22-річного львів'янина Володимира Клима патрульні знайшли згорток із наркотиками. Юнак намагався втекти і одразу після виявлення проковтнув поліетиленовий пакетик. Синтетичний полімер повністю перекрив дихальні шляхи хлопця, і він помер від асфікції.

Коли хлопець був ще живий, правоохоронці намагались змусити хлопця виплюнути згорток, однак він втратив свідомість. Львів'янина вивели на вулицю та надали йому домедичну допомогу. Однак врятувати його не вдалося. Експертиза встановила, що юнак проковтнув пакет з 2 грамами канабісу.

Після цього 6 патрульних звинуватили у перевищенні службових повноважень, аже вони зв'язали загиблому руки стяжками, і той не міг собі допомогти.

Ярослава Фоніна

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий