Полтавчане брали штурмом горсовет: как это было (видео)

В течение часа несколько полтавчан пикетировали с плакатами у стен городского совета. Горожане требовали, чтобы депутаты не голосовали за строительство в Приречном парке.

16 листопада полтавці прийшли пікетувати міську раду. Цього ж дня на сесії депутати розглядали проєкт рішення щодо затвердження детального плану території біля Прирічкового парку. Містяни вимагали, аби депутати не підтримували відповідний проєкт рішення, щоби забудовник не почав зводити багатоповерхівки.

«У 2009 році парк був визначений на карті зелених насаджень. Чому він пропав зі схеми зелених насаджень? Це питання хай вирішує прокуратура. Сьогодні ми проти забудови. Тому люди обурені й вийшли проти забудови. Сьогодні побачимо по голосуванню, чи зрозуміли депутати, що вони не повинні йти проти людей. Сподіваюся, що вони підтримають громаду», — розповіла Марина Гіль.

Також забудову не підтримує полтавка Марина Сергієва:

«Я не підтримую забудову Прирічкового парку. Я хочу, щоби ця зелена зона, яка є в нашому місті, залишилася полтавцям, щоби можна було зробити сучасний парк».

Після завершення пікету полтавці намагалися потрапити до сесійної зали. Однак двері до зали засідання, які охороняв «Явір», виявилися зачиненими. Згодом двері відкрили після завершення заворушок в коридорах міськради.

«Тут зараз стоїть охорона. Можливо вони записані на виступ? Бо ми запитуємо, від кого охороняють сесійну залу? Двоє дверей закриті, відповідно доступу до зали немає», — прокоментувала депутатка Катерина Бабіч.

На засіданні сесії 22 депутати підтримали проєкт рішення щодо детального плану Прирічкового. Відтепер забудовник Novos Development Group зможе почати будівництво.

Зранку депутати не виключили з порядку денного питання №122 про розроблення детального плану забудови території Прирічкового парку. За виключення питання проголосувало всього 18 депутатів. Ще 14 утримались, як того й просив мер. Ще 9 — просто не голосували.

25 червня компанія-забудовник Novos Development Group презентувала концепцію забудови території, яка обмежена просп. Миру та Прирічковим парком. Будівництво буде проводитися на території 1 га. Проєкт має назву Riverside та передбачає будівництво 3 будинків по 16-поверхів. На першому поверсі будинків передбачені комерційні та соціальні об’єкти.

Єгор Рудь

Еще с рубрики: "Видео"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий