Порадуйте Ба и Ди: в Кременчуге проводят благотворительную акцию

У 2021 році у Кременчуці створили благодійний проект «Різдво для Ба та Ді». Тож кожен, хто захоче взяти участь у ньому, може подарувати щось літнім та самотнім людям.

У Кременчуці вже 20 років існує благодійна акція «Святий Миколай – дітям». Згідно з умовами акції, охочі збирають подарунки дітям з соціальних закладів міста та родин, які опинились у складних життєвих обставинах, зазначили у Кременчуцькій міській раді.

У 2021 році організатори благодійного марафону трохи розширили аудиторію акції та створили у Кременчуці міні-проект «Різдво для Ба та Ді», спеціально для самотніх та літніх людей, яким необхідна підтримка.

poltavska-khvilia_xcwi/UsXY05tng.webp

Як зауважили у міськраді Кременчука, умови участі:

  • до 19 грудня 2021 необхідно заповнити форму;
  • до 21 грудня у ви отримаєте інформацію про Ба або Ді – що вона (він) любить, чим цікавиться, що було б найкраще подарувати.
  • до 29 грудня запакований подарунок (з інформацією для кого він) необхідно передати до офісу акції за адресою: вул. Шевченка, буд. 19/3. Телефон: 068-018-18-95.
  • після вручення подарунку вам надішлють фото про отримання подарунку адресатом.

У міській раді зазначають: порадувати можна не одну людину. Кількість людей, ким ви хочете зробити подарунки, зазначте у анкеті.

Усі зібрані подарунки будуть вручені соціальними працівниками територіальних центрів Кременчука напередодні Різдва, аби потішити Ді та Ба та подарувати їм добро.

Контакти для зв’язку: (05366)3-51-06, 068-018-18-95

Нагадаємо, у Полтаві підбили підсумки конкурсу малюнків імені Саші Путрі

Ярослава Фоніна

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий