Призы за рекламу: школьников Полтавщины приглашают для участия во Всеукраинском конкурсе

Школярі Полтавщини зможуть взяти участь у Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами серед учнівської молоді Waste Management School Recycling. 9 грудня визначать кращі творчі роботи, автори яких отримають цінні подарунки.

Про це повідомляють Новини Полтавщини.

Учасникам пропонують три теми:

  • Сортування – правильне поводження з відходами, сміття як ресурс;
  • Відходи та їх глобальна шкода довкіллю (одноразові маски, недопалки, одноразовий посуд, поліетиленові пакети; види сміття, його життєвий цикл та періоди розкладання в природі);
  • Zero waste – життя без зайвих витрат та сміття (відповідальне споживання, запобігання утворенню відходів, користування багаторазовим упакуванням; збереження довкілля, корисні екозвички).

Творчий конкурс відбудеться у трьох номінаціях: постер, відео, спецномінація для соціальних мереж – відео для ТіkTok.

poltavska-khvilia_xcwi/5pq_Qec7R.webp
Фото: МОН

Під час конкурсу учасники боротимуться за подарунки для своїх шкіл. Заявки приймаються з 10 листопада по 5 грудня включно за посиланням. Кращі роботи опублікують на Facebook-сторінці організаторів.

«Фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді показує, що бути екологічним – це сучасно, стильно, легко й корисно! Окрім того, це про формування екологічної культури й свідомості в Україні та про підтримку, якої подекуди бракує в цифровому світі. Тому ми прагнемо поширити цей досвід і запрошуємо кожного школяра стати частинкою екологічних проєктів у своєму місті. Вже зараз це можна зробити через участь в конкурсі, який відбудеться попри карантин», – додає менеджер зі зв’язків з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна Олександр Бартле.

Підсумки фестивалю підіб'ють 9 грудня в Києві. Приз глядацьких симпатій отримає робота, яка матиме найбільшу кількість репостів та підтримки на Facebook-сторінці організатора. Переможця оголосять 20 грудня.

poltavska-khvilia_xcwi/4IoIl657g.jpeg
Фото: School Recycling World

Раніше ми писали про те, куди сходити в Полтаві

Ярослава Фоніна

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий