Сериал, который снимали на Полтавщине покажут на выходные

9 жовтня в ефірі 5 каналу о 8:05 покажуть фільм «Івана Котляревський. В житті єдина».

Фільм знятий в рамках проєкту «Гра долі» – телевізійного документального серіалу про історії життя, кохання і творчості видатних українців від давніх часів до XX століття.Частина зйомок відбувалася у Полтаві, Диканці та Сорочинцях. Тут знімали серії про Івана Котляревського, Миколу Гоголя та Симона Петлюру.

poltavska-khvilia_xcwi/ungHUdv7g.jpeg

Прем’єри фільмів ««Миколи Гоголь. Молитва за спасіння»» та «Симон Петлюра» відбудуться у ранковому ефірі 16 жовтня та 23 жовтня відповідно.

«Ці постаті відомі усім, але під час підготовки до зйомок для себе ми відкрили багато цікавого про них. Тож хочемо поділитися цими відкриттями зі своїми глядачами. Наприклад, усі знають Івана Котляревського як автора веселого бурлескного переспіву Вергілієвої «Енеїди» на український лад, а також як драматурга, що написав одну з найбільш відомих п’єс «Наталка Полтавка». Але яким же було його особисте життя? Про це – у нашому новому фільмі», – розповіла продюсерка проєкту Галина Криворчук.

Після показів в ефірі 5-го каналу усі фільми нового сезону будуть доступні для перегляду на офіційному YouTube-каналі: youtube.com/c/ГРАДОЛІ

Катерина Ткаченко

Еще с рубрики: "Новости региона"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий