Школы Полтавщины приглашают побороться за звание лучшей экошколы

Молодь Полтавщини зможе поборотися за звання кращого ековідповідального навчального закладу країни. Заявку на участь приймають до 10 грудня, а 16 грудня відбудеться офіційне оголошення результатів Національного рейтингу «Екошкола року».

Про це повідомили у пресрелізі від Міжнародного молодіжного руху SCHOOL RECYCLING WORLD.

Як вказано у пресрелізі, учасники демонструють напрацювання перед організаторами, журі та глядачами. Вболівати за команди можливо під час прямої трансляції на сторінці SCHOOL RECYCLING WORLD у Facebook. Далі організатори визначать кращі школи України, які протягом року успішно реалізували екологічні ініціативи у своєму навчальному закладі та громаді. Дистанційна форма активностей також враховується.

poltavska-khvilia_xcwi/fgwYJ0p7R.jpeg
Фото: SCHOOL RECYCLING WORLD

Заповнити онлайн-форму можна до 10 грудня. До анкети слід додати презентацію PowerPoint, відеовізитку команди чи соціальний ролик на екотематику до 1 хвилини.

«Кожна школа в Україні має шанс отримати почесне звання та стати флагманом для наслідування та рушійних екозмін. З усіх поданих заявок відберуть 25 претендентів на переможця. Кожній команді надаватиметься 5 хвилин виступу з можливістю демонстрації напрацювань під час прямої трансляції», – розповідає Юлія Мархель, засновниця Національного рейтингу Екошкола року, керівниця міжнародного молодіжного руху School Recycling World.

Вимоги до оформлення та рекомендації щодо участі можна знайти у Положенні.

«У ході конкурсу учасники презентуватимуть свої напрацювання, активності, програми екологічного спрямування за 2021 рік, що були реалізовані командою Екопатрульних. Школи змагатимуться за престижне звання та суперприз», – коментує Олександра Муха, координаторка проєкту.

На основі презентованих кращих практик серед закладів загальної середньої освіти України, буде сформований рейтинг, а найкращі учасники боротимуться за 1-3 місця та звання «Екошкола року 2021».

Деталі в новинах на сайті www.schoolrecyclingworld.org.

Додаткова інформація за тел. (095) 863 39 88 – Анна Ваглай, керівниця зовнішніх комунікацій.

Нагадаємо, що школярів Полтавщини запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі

Ярослава Фоніна

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий