Сидеть в фейсбуке или заниматься спортом: как полтавчане проводят свободное время

Чому ви надаєте перевагу для розвитку особистості та створення доброго настрою? Таким було одне із запитань, яке містянам на вулицях Полтави ставили соціологи у рамках дослідження «Культура Полтави».

44 % опитаних полтавців відповіли, що гарний настрій та саморозвиток їм допомагають сформувати перегляд фільмів або серіалів вдома.

poltavska-khvilia_xcwi/tXoWUAKng.png
Зображення — Інститут аналітики та адвокації

Для дозвілля полтавці обирають переважно пасивні способи. Містяни поважного віку (від 60 років) надають перевагу перегляду телепередач, фільмів та серіалів і читанню книжок. Люди віком 50-59 років обирають дозвілля у такому порядку: перегляд фільмів, перегляд телепрограм, читання книг.

А ось вподобання полтавців 40-49 років дещо відрізняються: їм також найбільше подобається дивитися фільми, але замість телевізора вони обирають Інтернет, хоч також і читають книги.

Більш молодші — 30-річні мешканці міста — також надають перевагу перегляду фільмів та серіалів вдома, щоправда, на другому місці у них участь у спортивних заходах. Замикає трійку занять — пошук інформації в інтернеті.

Молодша категорія містян, на відміну від старших, надає перевагу пошуку інформації в інтернеті, перегляду стрічки соціальних мереж та прослуховуванню музики.

poltavska-khvilia_xcwi/G2v7UAK7g.png
Зображення - Інститут аналітики та адвокації

Соціологічне опитування проводили серед 1062 респондентів. 44,6% з яких були чоловіки, а 56,4 % — жінки.

Головна мета опитування — встановити культурні запити та наблизитися до розуміння доступності культурних потреб полтавців.

Катерина Ткаченко

Еще с рубрики: "Новости региона"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий