СК «Полтава» поздравила детей героев, погибших в русско-украинской войне

В субботу, 16 октября состоялся матч второй профессиональной футбольной лиги. СК Полтава сыграла с Таврией из Симферополя. За два дня до этого в Украине отметили День защитника и защитницы. Поэтому на матч пригласили детей героев, которые, к сожалению, погибли в российско-украинской войне.

Президент клубу «СК Полтава» Сергій Іващенко і гравці команди подарували малечі фанатські клубні шарфи та м'ячі з автографами футболістів. Хлопці розповіли, що хочуть займатися футболом професійно, і мріють колись грати на справжньому полі з професійною командою. Голкіпер «СК Полтава» Олександр Попов, який тренує дітей, одразу ж запропонував малечі відвідувати футбольну школу. Гра також подарувала безліч емоцій, адже діти побували на матчі вперше.

Попри те, що полтавці у турнірній таблиці суттєво випереджають сімферопольську команду, (СК Полтава — на сьомому місці, Таврія — на 12-у), гостям вдалося перемогти.

Загалом команди грали приблизно на однаковому рівні: було багато атак, контратак і ударів у площину воріт. Гравці обидвох команд отримали жовті картки. Тож гра була видовищною, вболівальники отримали справжні футбольні емоції. Зрештою СК Полтава отримала у свої ворота три м'ячі. Полтавці теж змогли «відмітитися» у воротах противника. Але це не врятувало від поразки. Зрештою — 3:1 на користь Таврії.

Наступний домашній матч відбудеться 6 листопада. СК Полтава прийматиме команду «Перемога» з Дніпра.

Анатолій Кривошапко

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий