Смотрите, как на Леваде строят новую спортплощадку «Уличная арена» (видео)

Проект полтавчанина Дмитрия Нагорного, который победил в конкурсе «Бюджет участия», начали реализовывать. Спортплощадку строят возле школы № 37.

Близько місяць тому розпочалося будівництво нового спортивного мультифункціонального майданчика «Вулична арена». Вартість будівництва становить близько 3 млн грн. Завершити всі роботи планують до кінця 2021 року.

За словами першого заступника міського голови Валерія Пархоменка, наразі триває процес коригування проєкту:

«На початку цією каденції депутатський корпус проголосував за те, щоби виділити на кошти на "Бюджет участі". У нас назбиралися проєкти не тільки цього року, а й попередніх років».

Проєкт «Вулична арена» зареєстрував Дмитро Нагорний на конкурсі «Бюджет участі» у 2017 році. Цей проєкт обрали переможцем восени 2017 року та мали б почати будівництво восени наступного року.

Спершу на будівництво планували витратити 1 млн грн. Однак у 2018 році стало відомо, що зазначених коштів на реалізацію проєкту не вистачить. Ще через рік реалізація здорожчала до 1,5 млн грн. Отож будівництво розпочали у 2021 році.

«Буде спортивна локація на весь мікрорайон. Було дофінансування від міської ради. "Вулична арена" буде розширена ще на 2 додаткових спортмайданчиків: баскетбольний майданчик із розміткою під волейбол і теніс, майданчики під бадмінтон, поле для мініфутболу. Також будуть 2 столи для настільного тенісу, місця для велопаркування. Зараз є ідея, щоби майданчик був інклюзивний», — розповів автор проєкту Дмитро Нагорний.

За словами Нагорного, ідея «Вуличної арени» в тому, що спортмайданчик буде відкритий зранку до вечора. Також на території області до 2017 року не було схожих сучасних спортмайданчиків. Схожий проєкт реалізували в мікрорайоні Алмазний.

Єгор Рудь

Еще с рубрики: "Видео"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий