Стрилкиню в одиннадцатом школе обезоружил 14-летний школьник. Подробности утренней стрельбы из арбалета

За словами очевидців — учнів 11 школи, дівчина з зеленим волоссям, сигаретою в зубах спокійно зайшла до школи, піднялася на другий поверх і почала навмання відкривати двері кабінетів, одразу ж стріляючи у вчителів. Першою на шляху їй трапилася вчителька української мови та літератури. Їй навперейми кинулася завуч — у відповідь 19-річна стрілкиня поранила і її.

Знезброювати дівчину кинувся 14-річний учень цієї ж школи. За словами однокласників, дівчина не пручалася — хлопцю вдалося забрати арбалет і стріли, після чого її схопили вчителі.

Колишня школярка з арбалетом увірвалася в 11 школу і прострелила руку вчительці

Як повідомляють працівники школи, у цей день на вході до школи чергувала охоронниця поважного віку. Утім остання не може пояснити як трапилось так, що дівчина зі зброєю проковзнула у приміщення.

Дівчину, яка стріляла у вчителів, звуть Таїсія. Вона навчалася у школі до 4 класу, потім перевелася в 36-ту школу у Рибцях. Досить дивний вибір, адже за нашою інформацією, мешкає вона в одному з гуртожитків на Хіммаші. Оскільки дії цієї дівчини могли становити суспільну небезпеку, зокрема дітям, публікуємо її фото.

poltavska-khvilia_xcwi/KLYUSgS7R.jpeg
Таїсія. Саме вона, за словами очевидців, стріляла по викладачах 11-ої школи

Директорка школи Валентина Олійниченко говорить, попри шок, у школі триває навчальний процес.

«Зараз нічого не відбувається, триває навчальний процес. Наразі на місці події працюють представники поліції, тривають слідчі дії. Якщо коротко про інцидент, то сьогодні зранку особа зайшла у заклад та вистрелила із арбалета у вчителя та завуча. Наразі постраждалі у райвідділі поліції, до цього були в лікарні. Щодо нових заходів безпеки, то у нас зараз вже встановлені камери, і, моя особиста думка, має бути створене комунальне підприємство, фахівці якого охоронятимуть заклади навчання», — говорить керівниця.
Віталій Улибін

Еще с рубрики: "Новости региона"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий