В Гадяччине среди сосен «спрятался» Ленин

Памятник Владимиру Ульянову обнаружили небезразличные граждане.

Як з’ясувалося, пам’ятник особі, яка є відповідальною за агресію більшовицької Росії до Української Народної Республіки, розташовано на території Полтавського обласного управління лісового і мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України (неподалік села Лютенька та міста Гадяч).

Біля встановленого пам'ятника «вождю» невідомі облаштували зону відпочинку: дерев'яні лавки, столи, зону кемпінгу. Вся ця картина нагадує язичницьке капище.

poltavska-khvilia_xcwi/1GW4ddc7R.jpeg
Невідомі встановили знесений в Гадячі пам'ятник та облаштували біля нього імпровізовану зону відпочинку

Місцеві мешканці припускають, що йдеться про пам’ятник, що був демонтований у 2016 році з центру Гадяча в межах декомунізаційних процесів.

Полтавський офіс Інституту нацпам’яті з приводу пам’ятника комуністичному ідолу та псевдоязичницького капища довкола звертався на гарячу урядову лінію Кабінету міністрів. Керівництву Полтавського обласного управління лісового і мисливського господарства було роз’яснено необхідність демонтажу та рекомендовано передати незаконний об’єкт до філії Державного історико-культурного заповідника у м. Путивлі «Музей монументального мистецтва тоталітарної доби «Парк радянського періоду».

У офіційній відповіді посадовці Полтавського обласного управління лісового і мисливського господарства не заперечили факт розташування пам’ятника Леніну.

Водночас перший заступник начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Олексій Тенянко у документі зазначив: «Розв'язання цього питання до компетенції управління не належить».
poltavska-khvilia_xcwi/RVmiKO57g.jpeg
Регіональний представник УІНП в Полтавській області Олег Пустовгар зазначив: «Вважаємо таку позицію державної установи безпрецедентною і такою, що спрямована на саботаж Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Вимагаємо невідкладно виконати закон, демонтувавши пам’ятник».

Нагадаємо, нещодавно у Лубнах звалили пам'ятник Чапаєву

Анатолій Кривошапко

Еще с рубрики: "Инциденты"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий