В пяти регионах Полтавщины включили отопление

Полтавщина готова до опалювального сезону майже на 100%. Проблемою лишається лише котельня 109-огомікрорайону Полтави.

Про це повідомив під час апаратної наради 18 жовтня начальник управління житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОДА Едуард Рева.

poltavska-khvilia_xcwi/y1pnF5O7g.webp
«Зокрема, житловий фонд підготовлений на 100%, заклади соціальної сфери — на 100%. Не підготовлена котельня 109-го мікрорайону Полтави», – зазначив Едуард Рева.

Опалювальний сезон уже розпочався у Миргороді, Великій Багачці, Пирятині, Лубнах та Кременчуці. У Полтавській міськраді також обговорили початок опалювального сезону.

За словами заступника директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Ігоря Процая, підприємство технічно готове до опалювального сезону.

poltavska-khvilia_xcwi/zLt7K5Ong.webp
«Підприємство «Полтаватеплоенерго» технічно готове до опалювального сезону на 100%. Залишаються питання по Карлівці, але вони найближчим часом будуть врегульовані. Тож чекаємо, коли протягом трьох діб середньодобова температура повітря буде не вище 8 градусів тепла. Додам, що деякі бюджеті організації вже отримують теплопостачання. Зокрема, опалення ввімкнули у семи медичних закладах із 41», – повідомив Ігор Процай.

Нагадаємо, що у Полтаві медзаклади почали підключати до теплопостачання

Ярослава Фоніна

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий