В Полтаве презентовали 12 выдающихся украинок-ученых

15 ноября в полтавском дворце досуга «Листопад» провели художественно-просветительскую выставку «Наука - это она». В экспозиции показали 12 выдающихся украинских женщин-ученых.

Організатори заходу — STEM IS FEM за підтримки міжнародних організацій UNICEF та ООН Жінки в Україні.

STEM IS FEM – освітній проект популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат. Беріть участь у нашому конкурсі, ставайте частиною спільноти й отримайте шанс виграти приз, який може змінити Вашу майбутню кар’єру вже зараз!

У заході взяли участь: начальниця департаменту освіти Полтавської міської ради Оксана Трибрат, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська, начальниця департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради Олена Ромас. Координувала проєкт Єлизавета Куренко.

Головна ідея виставки — зобразити героїнь на стилізованих портретах, підписами до яких стали есе-переможці загальноукраїнського конкурсу серед дівчат віком від 14 до 21 року.

Як зауважила пані Єлизавета, переможниці есе отримали подарунки. Перше місце посіла Анастасія Суворова. Вона написала про орнітологиню Наталію Атамась. За перемогу вона отримає 4000$, які зможе витратити на навчання.

poltavska-khvilia_xcwi/nXx4hsS7g.jpeg
Ярослава Фоніна

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий