В Полтавской области в декабре отстранят от работы невакцинированных медиков, коммунальщиков и работников горсоветов

С 9 декабря невакцинированные работники органов местного самоуправления, коммунальных предприятий и медицинских учреждений смогут отстранить от работы.

Про нові обмеження для невакцинованих працівників повідомив 19 листопада на брифінгу керівник Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак:

poltavska-khvilia_xcwi/i23-Bq57R.jpeg
Віктор Лисак
«З 9 грудня працівників органів місцевого самоврядування, комунальних закладів будуть застосовані такі ж вимоги, як для органів державної влади, центральних органів виконавчої влади і педагогічних працівників. Тобто люди, які працюють в ОТГ, в комунальних закладах, в медичних закладах будуть забов'язані мати щеплення або робити ПЛР-тест кожні 72 години».
poltavska-khvilia_xcwi/gzOfB357g.jpeg
Брифінг департаменту охорони здоров'я

Також Лисак зазначив, що ситуація з виявленими випадками захворювання на коронавірус в області стабілізується. В реанімаціях наразі на ШВЛ знаходяться 108-109 людей. Істотно збільшилась кількість виписаних пацієнтів.

Полтавщина наразі входить у першу трійку областей з вакцинації. Найбільший попит має вакцина Pfizer, а вже потім Astrazeneca.

Ольга Бастаногова, координатор з вакцинації від COVID-19 у Полтавській області розповіла, що щодня в області вакцинують близько 30 дітей. Наразі з 20 тисяч хворих на коронавірус — хворі 700 дітей.

poltavska-khvilia_xcwi/Y8KkLq57g.jpeg
Ольга Бастаногова

Бастаногова розповіла, що в дитячій обласній лікарні облаштують холодову кімнату для зберігання вакцин. Схожі кімнати є в 10 областях України.

«Холодова кімната — це кімната, де стіни зберігають температуру +2, +8. Це як холодильник, тільки у кімнаті. Усі прибори будуть виведені ззовні. Усі вакцини будуть зберігатися у цій кімнаті, а не в холодильниках. Холодова кімната має розмір 5 на 3 метри з облаштованим дороговартісним обладнанням. Воно надається нам безплатно організацією UNICEF», — сказала координаторка.

Анатолій Кривошапко

Еще с рубрики: "Социум"

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий