Vivienne Mort в Полтаву не приедет: как вернуть билеты

7 листопада у Сoncert Hall Villa Krokodila у Полтаві мали провести концерт українського інді-рок-гурт «Vivienne Mort». Але виступ музикантів скасували.

Про це повідомили на сторінці гурту у Facebook.

«Нам дуже прикро, але за рядом непоборних обставин концерт у Полтаві скасовується. Всі, хто мають квитки на полтавський концерт, можуть відвідати будь-який інший концерт туру за своїми квитками. Повернути ж квитки ви зможете там, де і придбали. Детальніше дізнатися про те, як це зробити, можна в організатора: фестиваль ЗАХІД», йдеться у повідомленні.

7 листопада гурт розпочинає другу частину туру. Артисти відвідають Харків, Дніпро, Суми, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Черкаси, Київ. Всеукраїнський тур гурту називається «Vivienne Mort. Fin de la première partie» (Кінець першого розділу). Ймовірно, що тур може стати прощальним для колективу. На YouTube-каналі гурту опублікували нову пісню «Друже мій». Це остання пісня, записана у повному складі.

«Перед тим, як розійтися, ми з музикантами вирішили записати ще одну пісню. Присвячую її кожному другу, якого подарувало мені життя. І якщо ми не можемо ходити один до одного в гості, давайте ходити один до одного в сни», — йдеться в дописі.

Нагадаємо, що

Ярослава Фоніна

Последние публикации

Обсуждение

Написать комментарий