«Мис Доброї Надії» — комфортабельний відпочинок подалі від міського шуму. ФОТО

Заміський готельний комплекс «Мис Доброї Надії» — гарне місце для відпочинку. Тут кожен зможе знайти собі заняття до душі: спа, баня, готель, котеджі, басейн, пляж, спорт, прогулянки, велосипеди та безліч всього. Поїхали!

Стелла на в'їзді до комплексу

«Полтавська хвиля» продовжує серію матеріалів про бази літнього відпочинку на Полтавщині. Наступний комплекс на нашому шляху — «Мис Доброї Надії».

Комплекс відомий полтавцям і гостям Полтавщини. Тут можна залишитися на ночівлю в готелі або в котеджі, поплавати у 25-метровому басейні, насолодитися стравами та напоями в ресторані чи барі та самостійно приготувати улюблені страви на грилі. Також є змога прохати орендованим велосипедом за задалегідь складеним маршрутом. Не залишаться поза увагой й діти: для малечі є окреме містечко. До того ж на території комплексу знайдуть заняття любителі активного відпочинку.

Де

Полтавська область, Диканський район, с. Глоди, вул. Лісна, 1.

Додаткову інформацію про розташування, трансфер і контакти можна знайти на сайті комплексу.

Прокладаємо маршрут

До «Мису», на жаль, немає прямого рейсу автобуса. Найзручніше туди добиратися власним авто як це зробили й ми. Дорога зручніша і краща через село Стасі.

До комплексу можна дістатися й громадським транспортом. Треба доїхати до селища Гавронці (воно найближче територіально до «Мису»). Квиток за дорослого коштуватиме 62 гривні. Відправлення від АС-2 на вулиці Шевченка в Полтаві. Але дізнатися про розклад руху автобусів потрібно завчасно.

Таксі «838» за поїздку від Головпоштамту коштуватиме близько 300 грн. А ось поїздка перевізником «Uklon» обійдеться трішки дешевше, але також в межах цієї суми.

Таксі 838

Дорога автобусомзайме понад годину. Зауважимо, що від Гавронців доведеться ще 15-20 хвилин пройтися. Своїм авто можна доїхати приблизно за 40 хвилин.

Біля самого комплексу можна розмістити авто на двох стоянках: одна для відвідувачів комплексу безпосередньо перед головною будівлею, інша — для відпочивальників, які проживають у готелі чи в котеджі.

Що там є

Засумувати на величезній території комплексу у вас не вийде. Хіба ви дуже цього захочете=)

Адмінбудівля з готелем та стоянка

Головною родзинкою, на думку автора, є розташування комплексу. Знаходиться він посеред соснового лісу на протилежних берегах Ворскли. А цей запах!...

Адмінбудівля-готель, вид з території комплексу

Почнемо з головної будівлі, яка за сумісництвом є адміністративною та готелем. На вході рецепція, де вас зустрінуть привітні та ввічливі співробітники. Екскурсію комплексом нам проводила адміністраторка Ольга.

Просторе фойє зустрічає гостей прохолодою. Якщо ви не плануєте зупинятися в готельних номерах, які, до речі, розташовані на другому та третьому поверсі адмінбудівлі, — вас проводять лівіше на саму територію комплексу.

Зупинимось на готельних номерах: усі номери однокімнатні з одним двоспальним ліжком. Якщо ви приїхали відпочивати з дитиною до чотирьох років, — вам безплатно запропонують ліжечко. Для доросліших дітей організують додаткове спальне місце.

Вартість готельних номерів:

  • напівлюкс — розрахований на двох відпочивальників. Будні — 2400 грн/добу, вихідні — 2500 грн/добу;
  • стандарт твін — розрахований на двох. Будні — 1700 грн/добу, вихідні — 1900 грн/добу;
  • стандарт — на дві людини. Будні — 2000 грн/добу, вихідні — 2200 грн/добу;
  • стандарт плюс — на дві людини. Будні — 2100 грн/добу, вихідні — 2400 грн/добу.

Рухаємось далі. Дорога зліва від адмінбудівлі веде до спа-комплексу, дитячої зони та головного басейну. Далі — котеджі, до яких повернемось згодом.

Прокат велосипедів

Одразу на вході з правого боку бачимо велопарковку з велосипедами. Усі справні та доступні для оренди. Вартість складає 100 грн/год. Примітно те, що велосипеди в наявності для бронювання як дорослим, так і дітям. Поруч на стіні висить мапа, яка дає змогу зорієнтуватися на території.

Мапа території

Лівіше бачимо будівлю з двориком, яка називається «П'ять стихій». Це — сакральне місце для тих, хто приїхав сюди розслабитися, поніжитися та оздоровитися.

Тут ви можете: попаритися в лазні, «прогріти кістки» в хамамі, оздоровитися в соляній кімнаті, поплавати в басейні. Також відвідувачам доступний чан з карпатськими травами на березі Ворскли. Адміністрація пропонує індивідуальні відвідування і комплексні програми. Детальніше про ціни та умови відвідування написано тут.

Також на одній зі стін спа-комплексу розташована мапа вело, водних і піших маршрутів. На жаль, деякі з локацій нині не працюють (дякуючи росіянам).

За словами адміністраторки Ольги, на території є спеціальна стежка, яку створили самостійно. Там посеред лісу є лавки, гойдалка і можна вийти до старого річища Ворскли, яке нині перетворилось на озеро.

Мапа туристичних маршрутів

Одразу за welness-центром бачимо різнокольорову яскраву вивіску Children town. З-за паркану лунає дитячий сміх та шум води. Заходимо.

Потрапляємо в простору залу з рецепцією, турнікетом та зоною очікування. З неї можна потрапити до дитячої зони та до головного басейну з рестораном. Не терпиться побачити басейн, але цікаво подивитися, що пропонують малечі. Зала та басейн для дітей розташовані ліворуч.

Вхід до басейну та дитячої локації
Ігрова кімната

Відчинивши скляні дверцята, потрапляємо в простору залу, яка з першого погляду дає зрозуміти, що ми саме в дитячій: різнокольорові крісла-мішки, настільний футбол, підлога вислана м'якими барвистими квадратами, на стіні зображені герої мультфільму «Тачки». Як не крути, нас вабили ігрові приставки з телевізорами, які знаходяться під стінкою з лівого боку.

За ігровою кімнатою помічаємо невеликий басейн (який нагрівають до 30 градусів. Його глибина — 50 см). У ньому разом з татом бавиться малюк. З металевого «грибка» каскадами спадає тепла вода.

У взутті в дитячу зону не можна, утім ми все побачили й почули з емоцій малечі.

До речі, в ігровій кімнаті та дитячому басейні не можна залишати дитину на самоті.

Користування дитячою зоною безкоштовне для жителів комплексу та для тих відвідувачів, які заплатили за вхід до основного басейну.

Нарешті він — басейн. Зважаючи на 30+ на термометрі, сюди потрапити хотілося найбільше.

Вартість входу — 500 грн з понеділка по четвер та 700 грн з п'ятниці по неділю. Дітям до 8 років у супроводі батьків вхід безкоштовний.

Забігаючи наперед: у вартість входить оренда шезлонга та парасолька від сонця.

До комплексу ми приїхали у вівторок і були здивовані кількістю відвідувачів. Басейн, зона біля басейну та ресторан були заповнені людьми. За словами адміністраторки, відвідуваність рідко коли відрізняється у будні та вихідні.

Вхід до басейну з боку комплексу

Басейн: 25 метрів у довжину, має кілька доріжок для плавання. Глибина від 1.1 м до 1.8 м. Посеред нього є зона з гідромасажем, трохи далі — джакузі. Вода в басейні також з підігрівом.

На вході до басейну розташовані роздягальні та вбиральні з душовими. Прибирають їх регулярно.

Роздягальні та вбиральні
Лежаки та парасолі
Ще трохи басейну=)

Що та де їсти

Ліворуч від басейну розташований пул-бар: сюди можна підплисти, замовити бажаний напій і продовжувати насолоджуватися водичкою.

Ресторан біля басейну

Зліва від басейну — ресторан і бар. Тут можна пообідати та замовити прохолодний (або не дуже) напій.

Бармен за роботою
Витвір рук бармена

Меню з цінами на ресторан є на сайті.

Меню

Варто зауважити, що ресторанів на території декілька: ще є заклад «Кейп» суто для банкетів та Nelson bar на протилежному боці річки для відвідувачів пляжної зони.

Ресторан «Кейп»
Nelson bar

Крокуємо від басейну далі. Виходимо на величезну територію, обставлену будиночками. Це — одно-, дво- та тримісні котеджі. Розташовані вони серед соснового лісу на зелених, рівно підстрижених газонах. І знову цей запах! До кожного з будиночків веде охайна, викладена плиткою доріжка.

Котеджі

Серед зелені впадає в очі червона телефонна будка. Як виявилося — у будці повно книг. Як розповіла адміністраторка Ольга, це місце для буккросингу, яке має неабиякий попит. Гості комплексу нерідко залишають тут свої власні книги після прочитання вже залишеної кимось. З декількох книг на початку існування «будка» перетворилася на невеличку бібліотеку.

Телефонна будка

Повернімося до котеджів. Тут їх чимало. Примітно те, що кожен оформлений у своєму стилі та має свою індивідуальну назву. На кшталт: «Вілла Монако», «Вілла Генерала» чи «Вілла Шотландія».

Котеджі мають ієрархію: однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, котеджі з лазнею та котеджі Duplex.

Вартість котеджів

  • однокімнатні котеджі розраховані на двох: будні — 3800/добу, вихідні — 4500/добу. Додаткове розміщення однієї людини — 1000 грн/добу;
  • двокімнатні котеджі: просторі будинки з терасою і каміном розраховані на двох: будні — 4100 грн/добу, вихідні — 5100 грн/добу. Додаткове місце коштує 1000 грн/добу;
  • трикімнатні котеджі: розраховані на велику родину або компанію. В котеджах дві спальні, які з легкістю вміщають чотирьох дорослих. Будні — 6000 грн/добу, вихідні — 7200 грн/добу. Додаткове ліжкомісце — 1000 грн/добу;
  • однокімнатний котедж з власною лазнею: комфортабельний будиночок на двох. Будні — 3900 грн/добу, вихідні — 4700 грн/добу;
  • duplex (двокімнатний котедж для двох або для чотирьох): один котедж на два номери. Номери в котеджі суміжні, та можуть за бажанням об’єднатися у великий двокімнатний котедж. Для двох в будні — 3800 грн/добу, вихідні — 4500 грн/добу. Для чотирьох у будні — 6000 грн/добу, вихідні — 7200 грн/добу.
Котеджі

Біля кожного будиночка є сміттєва урна, біля деяких — лавки. У дальньому кутку території є дерев'яна гойдалка. До речі, якщо ви подорожуєте або приїхали на відпочинок зі своїм улюбленцем, адміністрація допоможе вам розмістити вашого чотирилапого друга з комфортом у вашому котеджі.

На території бази також розташовані альтанки на воді. Адмінстраторка розповіла, що альтанки мають чималий попит у відпочивальників. Вони розташовані на помостах прямо на воді та розраховані на вісьмох людей. Щоб відпочити в альтанці, потрібно зробити замовлення з меню ресторану на загальну суму від 5000 грн.

Альтанка на воді

Уявіть, це лише одна частина комплексу. Навпроти, через Ворсклу, розляглося пляжне містечко з альтанками, лежаками, мангальною зоною, баром, спортивними майданчиками. Ходімо туди.

Міст через Ворсклу

З так званої «готельної» частини на той берег зручно перейти через місток. Але ви можете заздалегідь приїхати саме на пляжну зону, щоб оминути територію готелю.

Отже, пляж.

Пляжна зона

На протилежному від гот ельно-ресторанного комплексу боці, прямо на річковому пляжі працює Nelson beach club. На пляжі ви можете відпочивати з 08:00 до 21:00. Вартість у будні — 180 грн, у вихідні та святкові дні — 200 грн.

На території пляжу просто неба є альтанки, лежаки з парасолями, мангальна зона, дитячий та спортивні майданчики. Усе це входить у вартість вхідного квитка. Замовлення додаткового лежака коштує 80 грн.

Відпочивальникам доступні декілька видів альтанок: альтанка «Комфорт» та альтанка «Гриль».

Альтанка «Комфорт»: простора альтанка, яка може вмістити до 12 осіб. Ці альтанки оснащені м’якими меблями, вентиляторами, освітленням і динаміками. Їх варто зарезервувати в адміністратора завчасно за номером на сайті. Вартість маленької альтанки «Комфорт» (на вісім осіб) — 1700 грн, великої альтанки «Комфорт» — 2200 грн.

Альтанка «Комфорт»

Альтанки «Гриль» безкоштовні. Ви запросто можете прийти та зайняти будь-яку з 11 альтанок. Вони розташовані неподалік мангальної зони.

Альтанка «Гриль»

Спортсменам та непосидам також знайдеться заняття. На пляжній території комплексу розташовані футбольне, баскетбольне та волейбольне поля. Рибалки-професіонали та любителі також знайдуть чим себе зайняти. Єдине, що спорядження варто взяти з собою.

Для автора несподіванкою стало те, що «Мис Доброї Надії» — партнер стрітбольної ліги «USL 3x3». Також на їхньому баскетбольному майданчику проходять чемпіонати зі стрітболу.

Висновки?

Територія комплексу дійсно велика. Сюди можна приїхати на одноденний відпочинок або ж залишитися на кілька діб у готелі або ж котеджі. Сам комплекс розташований посеред лісу на березі річки.

Хочете спокійного усамітненого відпочинку — будь ласка. Подобається плавати в басейні та ніжитися біля бару на лежаку — будь ласка. Любите їздити на велосипеді або ж гуляти пішки — будь ласка.

Насправді заклад пропонує величезну кількість послуг на будь-який гаманець. Сервіс — на висоті. Територію обслуговує велика кількість персоналу, який дбає про неї.

Якщо ви ще не були в «Мисі Доброї Надії» — варто спробувати!

Пишіть нам про локації, про які хотіли б почитати — ми залюбки їх протестуємо та розповімо про враження.

Фото — Станіслав Пантелей

Ще з рубрики: "Соціум"