
Дуби та липи на 1,8 мільйона: на Полтавщині викрили схему рубки дерев
На Полтавщині слідчі повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем працівнику одного з лісництв. За даними слідства, він міг сприяти незаконній порубці дубів і лип, через що довкіллю завдали понад 1,8 мільйонів гривень шкоди. Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі. За версією слідства, лісничий залучив п’ятьох жителів Полтавщини до незаконної вирубки дерев. Із цими людьми не укладали договорів, однак вони, за даними правоохоронців, безперешкодно здійснювали рубки на т




















