Обмінники криптовалюти онлайн — як зробити грамотний вибір?

Динамічний розвиток криптовалютної фінансової системи забезпечив нові можливості для інвесторів, трейдерів та всіх тих, хто шукає справді ефективні фінансові інструменти та способи пасивного заробітку на постійній основі. Щоб торгувати криптовалютами, необхідно одразу визначитися з тим, через який сервіс проводитиметься діяльність. Необхідність обрати криптообмінник Тернопіль обумовлена тим, що прямого поєднання між фінансовою системою цифрових монет та банківською фіатною системою не існує і навряд чи з'явиться у майбутньому. Через велику популярність цього напряму діяльності ніша привернула підвищений інтерес і з боку шахраїв. Щоб убезпечити себе від неправомірних дій, достатньо при виборі відповідного ресурсу приділити увагу таким умовам.

Наявність реєстрації та ліцензії

Будь-який обмінник криптовалюти, який функціонує в нашій країні, має бути зареєстрований як юридична особа. Крім того, діяльність компанії має регламентуватися ліцензією. Ці дані можна перевірити через спеціальні сервіси, де надається прозора інформація про кожний бізнес. Ліцензія має бути видана відомим у світі регулятором, інакше розраховувати на чесні та прозорі умови діяльності компанії не варто.

Валютний курс та комісія

Ці дві умови — важливі чинники, що залучаються з метою оцінки рентабельності кожної угоди, яка проводитиметься через сервіс обміну крипти онлайн. Щодо валютного курсу, щоб швидше зорієнтуватись у ситуації, можна скористатися послугами сайтів порівняння. На них наочно надається цінна інформація, на підставі якої можна зробити правильні висновки, який обмінник крипти на сьогодні найвигідніший.

Щодо комісії, то застосовуються два методи її розрахунку:

  • стандартний — комісія позначена у форматі фіксованого відсотка від кожної угоди учасника системи;
  • просунутий — це спрощений формат, коли маржа компанії вже закладена в загальний валютний курс.

Зробити висновки про те, де буде більшим прибуток від обміну біткоїна, юсдт, альткоїнів, ефіру або іншої крипти, можна шляхом перевірки початкового та кінцевого результату угоди через калькулятор онлайн безпосередньо на сайті обмінника онлайн.

Ліміти

Будь-яка компанія, яка офіційно і легально веде бізнес у цій ніші, вказує в угоді користувача певні обмеження. Зазвичай вони стосуються:

  • суми (мінімальної, максимальної) на 1 транзакцію;
  • суми за загальним грошовим обігом (на день, місяць);
  • кількості транзакцій, які може виконати користувач протягом певного розрахункового періоду часу.

Відразу є сенс порівняти умови для зареєстрованих та верифікованих користувачів. Вони дещо відрізнятимуться. Якщо планується активно продавати та купувати крипту, застосовувати агресивні стратегії трейдингу, має сенс одразу пройти й верифікацію, щоб не було обмежень у несподіваний момент, що може спричинити втрачений прибуток.

Швидкість проведення транзакцій

Добре, якщо платежі проводяться миттєво. Для цього важливо переконатися, що:

  • компанія має солідні запаси грошей у резерві за кожним заявленим видом валюти;
  • є автоматичний спосіб обміну крипти.

Однак ситуації можуть виникати різні, і краще одразу передбачити всі нюанси. Наприклад, нерідко трейдери, щоб зафіксувати прибуток за певний період, воліють обмінювати крипту на фіат у готівці. Тому варто уточнити, чи надає обрана компанія такі послуги. Зазвичай пропонується при оформленні заявки обирати ручний режим обробки, далі — відвідати офіційне відділення валютного обмінника або ж призначити особисту зустріч із представником.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"