ПНПУ уклав меморандум із понад 30 громадами Полтавщини

Понад 30 територіальних громади і селищних рад уклали меморандуми про співпрацю з Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г. Короленка.

Про це «Полтавській хвилі» повідомили у ПНПУ.

Ключовою стратегією діяльності Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка є плідне співробітництво з територіальними громадами Полтавщини. Ця важлива ланка діяльності одного з найстаріших закладів вищої освіти в Україні ініційована ректоркою Мариною Гриньовою і членом наглядової ради університету, головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким сприяє досягненню спільної мети – поширенню інноваційного й методичного досвіду, забезпеченню інтелектуального розвитку громадян, організації спільних заходів, реалізації здібностей учнівської молоді, її підготовки до активної діяльності в галузях науки та самовизначенню в майбутній професії.

Укладені меморандуми про співпрацю передбачать такі основні напрями діяльності для всіх сторін: спільні розробки наукових, методичних проблем в освітньо-педагогічній галузі, залучення викладачів для здійснення освітньої діяльності та позашкільної роботи; проведення спільних наукових конференцій, симпозіумів, семінарів; медіазаходів; направлення вчителів, викладачів, інших категорій педагогічних працівників, непедагогічних фахівців територіальної громади на навчання в магістратурі, аспірантурі й докторантурі університету. Важливим аспектом такого співробітництва є можливість проходження студентами Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка виробничих і навчальних практик у закладах освіти територіальної громади.

Очільниця ПНПУ імені В. Г. Короленка наголошує:

«Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка один із найстаріших закладів вищої освіти України. Він міцно укорінений у національну історію, має свої традиції, тут сформувалася самобутня екосистема, комфортна для всіх учасників освітнього процесу, яка стимулює до професійного і творчого зростання, до наукового й особистісного становлення. Сьогодні наш університет – це освітньо-науковий центр із вагомими здобутками, який не зупиняється у своєму розвиткові. Мипропонуємо здобувачам усіх рівнів (від бакалаврату до докторантури) розмаїття та багатопрофільність освітніх програм, активну науково-дослідну та навчально-методичну діяльність. Наш університет постійно співпрацює із роботодавцями, тому наші освітні програми дуже швидко реагують на виклики часу та запити ринку праці, а ми випускаємо компетентних, фахових спеціалістів, які успішно будують кар’єру у різних сферах».

Марина Гриньова, члени наглядової ради, очільники територіальних громад і селищних рад солідарні в тому, що в сучасних умовах заклад вищої освіти повинен орієнтуватися на запити ринку праці, а під час формування освітніх програм випускові кафедри університету повинні враховувати потреби громади в довготривалій перспективі. Такий підхід дозволить органічно поєднувати освітню, дослідницьку і соціальну місію ЗВО, сприятиме підвищенню інтелектуальної спроможності кожної з громад, допоможе молоді у правильному виборі професії.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"