Військові, цивільні та ветерани готуються до фітнес-чемпіонату у Полтаві (відео)

Протягом 23-24 вересня у Полтаві триватиме чемпіонат з бодибілдингу та фітнесу.

У змаганнях братимуть участь цивільні, військові та ветерани війни з інвалідністю. У перший день різні команди відпрацьовуватимуть шість вправ:

  • підтягування за дві хвилини;
  • віджимання на брусах;
  • берпі з гантелями;
  • заплигування на тумби;
  • випади;
  • прес.

За словами співорганізаторки та учасниці змагань Марини Полапи, чемпіонат у такому форматі організовують вперше:

«Сподіваємося, що за нами підтягнуться інші, щоб організовувати такі змагання не тільки для цивільних чи військових, а й для людей з інвалідністю, які також бажають показати свою силу, витривалість, красу на змаганнях будь-якого формату».
Співорганізаторка та учасниця змагань Марина Полапа

Волонтерка та організаторка чемпіонату Вікторія Мірошніченко каже, що не потрібно сприймати військових, які втратили кінцівки, з жалістю, адже вони зовнішньо та емоційного залишаються людьми.

«У мене був нещодавно випадок, коли йшла вулицею і побачила як хлопець йде з милицями на протезі. Дві жінки, які його побачили, почали плакати, казали: "бідненький". Важко передати вираз обличчя того хлопця. Те, що я відчувала сколихнуло в мені такі відчуття, що треба з цим щось робити. Адже у майбутньому при такій лютій війні буде багато людей з інвалідністю та пораненнями. Не лише військових, а й цивільних».
Волонтерка Вікторія Мірошніченко

Ветеран війни Максим напередодні змагань тренується у залі тричі на тиждень. Також їздить плавати на озеро для кардіотренувань. Він говорить, що бере участь у змаганнях, щоб підтримати людей з пораненнями та мотивувати працювати над собою.

«Хочу показати, що після якихось поранень чи негараздів людина здатна адаптуватися, прийняти, стати сильнішою і рухатися далі. Такі змагання навпаки допомагають людям, які зазнали поранення. Цей змагальний дух підбурює людей, дає сили», — каже Максим.

Військовий Олександр Капуста займається спортом ще з курсантських часів, а тому вирішив перевірити свою витривалість у змаганнях.

«Якщо говорити про військових з інвалідністю, хлопці повинні відчувати себе в строю, повинні мати такий настрій, що вони потрібні. Не потрібно їх жаліти, бо це вбиває їхній бойовий дух, настрій. Тому вони повинні займатися на рівні з побратимами, з цивільними».

Нагадаємо, що федерація бодибілдингу разом з полтавською волонтеркою Вікторією Мірошниченко організовують всеукраїнський чемпіонат із фітнес-челенджу.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"