Про нас

«Полтавська хвиля» — видання корисних і конструктивних матеріалів, створене групою незалежних журналістів. Управління сайтом і редакційною політикою здійснює ГО "Інститут розвитку та захисту демократії"

Ми обʼєднуємо активних і рішучих полтавців для пошуку конструктивних рішень, з якими стикаються мешканці області.

poltavska-khvilia_xcwi/OICB3yTSR.png

Команда «Полтавської хвилі» керується основними принципами журналістики: правдивість, об’єктивність і багатоманітність. Наша мета — максимальне покриття в отриманні інформації та донесенні її до мешканців з різних куточків країни. Ми не ганяємось за «хайповими» новинами та віддаємо перевагу довгим і справді корисним текстам і даємо нашим читачам лише актуальну інформацію, представляємо різні точки зору на кожну проблему, і разом з експертами, громадськими діячами, колегами-журналістами та самими мешканцями області шукаємо можливі шляхи їхнього розв’язання.

Місія, візія та цінності

Місія: Створювати відкритий, нетоксичний та безпечний інформаційний простір для людей, які отримують задоволення від спільнодії, що сприяє розвиткові та позитивним змінам.

Візія: «Полтавська хвиля» — видання, що обʼєднує однодумців, активістів та створює спільноти для розвʼязання суспільних, культурних, інфраструктурних проблем.

Цінності: Ми, команда «Полтавської хвилі», обстоюємо основоположні принципи журналістики та журналістської етики. У своїй роботі ми керуємось виключно засадами безсторонності конфліктів, об’єктивної подачі інформації та фактчекінгу, служінню суспільним інтересам, справедливості та недоторканності приватного життя.

Ми визнаємо потребу подавати новини оперативно, але в конфліктних ситуаціях віддамо перевагу якісній підготовці матеріалу. Ми залишаємо за собою право відмовити у рекламі, яка суперечить нашим моральним та редакційним принципам. «Полтавська хвиля» — це колектив журналістів, медійників і редакторів об’єднаних спільною ідеєю повернути журналістиці суспільно орієнтоване обличчя та відродити рівень довіри людей до професії та засобів масової комунікації загалом.

Щодня ми інформуємо вас про новини Полтави та населених пунктів області, створюємо цікаві відео та інфографіки, проводимо журналістські розслідування, беремо інтерв’ю у лідерів громадської думки та даємо можливість висловитися всім, хто має важливу інформацію та хоче нею поділитися.

Редакційні принципи

Ми не визнаємо цензури та пишемо про реалії так як вони є. Однак для нас важливо дотримуватись правил, які ми написали для себе самі. Детальніше про принципи, якими керуються автори та редактори видання у своїй роботі, читайте у документі нижче.

Редакційні принципи Полтавська хвиля.pdf

Звіт про прозорість роботи "Полтавської хвилі" створений Journalism Trust Initiative: JTI

report_2024_01_24_16_32.pdf
poltavska-khvilia_xcwi/mnZ8PgpSg.jpeg

Для нас важливо чути своїх читачів, тому свої зауваження щодо матеріалів, актуальні новини, коментарі з приводу важливих подій регіону, а також пропозиції щодо співпраці ви можете надсилати на електронну пошту редакції info@sil.media або за телефоном: +380660671520.

Будь з нами на одній хвилі!