Добровольців тероборони визнають ветеранами війни

15 березня на засіданні Верховної Ради зібралися 345 народних депутатів з усіх фракцій. Вони ухвалили понад десяток важливих ініціатив. Серед них — визнання добровольців тероборони ветеранами війни.

poltavska-khvilia_xcwi/gLXBSOE7R.png

За внесення відповідних змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» проголосували 344 нардепи, передає АрміяINFORM –  інформаційне агентство Міністерства оборони України.

Зазначається, до переліку ветеранів війни та членів сімей загиблих додали тих, хто воював у 2014 році та воює зараз – у 2022-му.

«Внести до пункту 19 частини першої статті 6 та пункту 11 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" зміни, якими добровольців Сил територіальної оборони Збройних Сил України визнаватимуться учасниками бойових дій та особами з інвалідністю внаслідок війни», – йдеться в документі.

Також закон доповнили новою статтею 10-1 про сім’ї загиблих (померлих) захисників та захисниць України, якою визначається перелік осіб, сім’ї яких у разі їх смерті можуть набути такого статусу.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар